סגור

אדלשטיין: "בשנה הקרובה לא תגיע לישראל כמות גדולה של חיסונים"

שר הבריאות הביע פסימיות לגבי הסיכוי לחסן את האוכלוסייה בישראל בטווח הקרוב, אך הבהיר כי "אנחנו לא יכולים להגיע למצב שלמדינות אחרות יש חיסון ולנו לא". עוד אמר: "דנים ברצינות על סגר לילי, עוד לא ברור מה התועלת"

חדשות כיפה
כה בחשון התשפא
,
12 בנובמבר, 2020 7:57
שר הבריאות אדלשטיין

שר הבריאות אדלשטיין צילום: כיפה

שר הבריאות, יולי אדלשטיין, לא אופטימי לגבי אפשרות של חיסון אוכלוסיית ישראל בעתיד הקרוב. אחרי הדיווחים של חברת 'פייזר' על חיסון עם למעלה מ-90% של יעילות נגד קורונה, והשיחה ראש הממשלה נתניהו עם מנכ"ל החברה, אומר הבוקר (ה') שר הבריאות בראיון לגלי צה"ל כי בכל מקרה הדבר לא צפוי בחודשים הקרובים.

ראש הממשלה: "אנחנו במו"מ עם חברת פייזר"

"גם בתרחישים האופטימיים ביותר, כמות משמעותית של חיסונים לא תגיע לישראל בשנה הקרובה", אמר אדלשטיין על החיסון. עם זאת הבהיר כי "אנחנו לא יכולים להגיע למצב שבמדינות אחרות יש חיסון ולנו אין".

אדלשטיין התייחס לדיונים ולעימותים בין השרים בקבינט הקורונה, ולהמשך ההקלות הצפויות במשק, ואמר כי פתיחת החנויות שבוע לפני המועד המתוכנן, על אף התנגדות משרד הבריאות, היה תקלה: "קבינט הקורונה בפרשת דרכים. מקווה שפתיחת החנויות הייתה אירוע חד פעמי ושנחזור למסלול הנכון, ואם לא - נמצא עצמנו בגל חדש", הזהיר שר הבריאות.


(אדלשטיין ונתניהו בתדרוך, בשבוע שעבר)

לדבריו, בימים הקרובים תתקבל החלטה האם להטיל עוצר לילי, בשל העצירה בירידה בתחלואה. אדלשטיין אמר כי במשרד הבריאות ובקבינט "דנים ברצינות על עוצר לילי וההחלטה תתקבל בימים הקרובים". עם זאת, "עוד לא ברור מה תהיה התועלת והשאלה אם הוא יהיה מחורר כ"כ שאור השמש יזרח דרכו לגמרי. זו לא החלטה פוליטית"

השר התייחס גם לעזיבתו של ממונה הקורונה, פרופ' רוני גמזו, את התפקיד היום, והבהיר כי לגמזו היו סמכויות ביצועיות, בניגוד לטענות: "מצחיק לומר שלפרופ' גמזו לא היו סמכויות. הוא קיבל סמכויות, ואמר זאת לא פעם גם בעצמו. מגוחך לדבר על זה עכשיו".

12.11.2020

1. התרחיש הכי אופטימי מבחינתנו האזרחים ? (אייל להב)

התרחיש הכי אופטימי מבחינת האזרחים זה שלא יגיע לכאן אפילו חיסון מיותר אחד
אנחנו לא שפני הניסיון של אף תאגיד תרופות מזורגג
99% מהאכולוסיה למעט קשישים ואנשים עם כמות מטורפת של מחלות רקע - לא צריכים שום חיסון
ולא היו צריכים מעולם, משום שהפאקינג קורונה היא לא יותר מקרוב משפחה עלוב של שפעת - ואצל רובנו היא עברה והתפגרה לה במערכת החיסון של הגוף בלי שאפילו נדע.

כל המהומה שאתם עושים ולא מפסיקים לעשות כל ההיסטריה כל הפאניקה כל כליאת השווא של מיליונים כל הרס וחורבן מקומות העבודה של מיליונים כאן ובכל מקום , הסגרים המיותרים שהרגו אנשים יותר מכל מחלה, הכול הכול הכול - קידום מכירות לפאקינג חיסונים שחוץ מלשבש את החומר הגנטי שממנו מורכב הדי אן אי שלנו , ולפגוע עד כמה שאפשר בפוריות של כולנו לא יועיל בכלום. חורבן והרס. צמצום האנושות. זה כל הסיפור. רווח של טריליונים לתאגידי התרופות וצמצום הילודה. זה כל הסיפור שלכם. בני שטן.
התרחיש האופטימי של האדם הפשוט - שלא יגיע לכאן אפילו אמפולה אחת של הרעל הזה.

דווח על תגובה לא ראויה
כתבו תגובה
המשך באמצעות
שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון
יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר