סגור

תנועת 'אריאל' למעצבות הדתיות: עזרו לעצב חולצת תנועה אופנתית וצנועה

בנות תנועת 'אריאל' מאסו בלבישת שכבות בסיס מתחת לחולצת התנועה ואומרות כי היא לא אופנתית ולא נוחה. דגם החולצה החדשה ייקבע בשיתוף עם החניכות

אביטל טרקיאלטאוב
יא בכסלו התשעז
,
11 בדצמבר, 2016 10:39
תנועת אריאל

תנועת אריאלצילום: תנועת אריאל

תנועת הנוער 'אריאל' הודיעה על עיצוב מחדש של חולצת התנועה. "מאות מעצבות קיבלו פניה להשתתף בתהליך ולעצב את חלוצת התנועה החולצה שתאפשר נוחות מרבית, אופנתיות והתאמה נשית בהלימה לכללי הצניעות" אומרים בתנועה.

חולצת התנועה המסורתית של 'אריאל' נמצאת בשימוש כבר 37 שנה, בעקבות תלונות של חניכות בתנועה על חוסר אופנתיות ואי נוחות החליטו להתחיל בתהליך של עיצוב מחדש של החולצה.

בתנועת 'אריאל' בנות מסבירים, כי נכון להיום החולצה במתכונתה הנוכחית לא נועדה ללבישה לבד ונדרשת חולצה מתחת היוצרת מצב של חוסר נוחות, סרבול וחום. בנוסף, מבחינה חזותית, חולצת התנועה הנוסטלגית מעוצבת 'במבנה ישר' שאינו מאפשר נוחות, אופנתיות והתאמה נשית בהלימה לכללי הצניעות לנערות.

תנועת 'אריאל' תקבל דוגמאות לעיצוב עד סוף חודש כסלו ולאחר מכן תינתן אפשרות לחניכות התנועה להביע את עמדתן על הדוגמאות השונות. החולצות הפופולאריות שיעלו לשלב הסופי יועברו בין חניכות התנועה להתנסות ועל פי חוות דעתן תיבחר החולצה החדשה, כך אומרים בתנועה. בתנועה מתכוונים להיצמד ללוח הזמנים שנקבע לתהליך, בכדי שכבר בקיץ החניכות ילבשו את חולצת התנועה החדשה.

ב'אריאל' אומרים כי העיצוב שייבחר, יזכה את המעצב/ת ביוקרה תנועתית היסטורית, בנוסף לקרדיט ציבורי שילווה בפרסומים תקשורתיים ופרס כספי צנוע בסך 2,000 שקלים.

"מבחינתנו חלק חשוב בייצוגיות הוא גם הנוחות בלבישת החולצה. כשהחולצה נוחה והולמת את הגזרה של החניכה היא תשמח להיות איתה יותר ולכן התהליך ייעשה בשיתוף החניכות המובילות את המהלך" נמסר מהתנועה.

עוד אין תגובות, היו הראשונים להגיב!
כתבו תגובה

המשך באמצעות

שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון

יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר

x
הרב שלמה עמאר צילום: הדס פרוש, פלאש 90

קינה מיוחדת ותפילה להעברת הקורונה - בי"ז בתמוז

קרא עוד