שטבון: השמאל התעייף מהמדינה

ח"כ יוני שטבון תקף את השמאל במסגרת הליך הבחירות המסורתי בתיכון בליך ואמר "אין לכם פרטנר לעייפות הזאת. עם ישראל אוהב את המדינה ורוצה בה ערכים יהודיים"

חנן גרינווד, כיפה 22/02/15 14:22 ג באדר התשעה

שטבון: השמאל התעייף מהמדינה
דוברות, צילום: דוברות

חבר הכנסת יוני שטבון ממפלגת יחד הגיע הבוקר (ראשון) לאירוע הבחירות המסורתי בתיכון בליך ברמת גן. במהלך ההפנינג דיבר שטבון עם תיכוניסטים ותקף את מפלגות המחנה הציוני ויש עתיד.

"השמאל התעייף מהמדינה, נמאס לו. הוא כל הזמן פסימי, לא טוב לו כאן, נמאס לו מהמדינה. אז יש לי חדשות לשמאל", אמר שטבון, "אין לכם פרטנר לעייפות הזאת. עם ישראל אוהב את המדינה, רוצה בה ערכים יהודיים ולא מתבייש בכך. עם ישראל חזק ויותר מזה, מדינת ישראל חזקה ולא מתכוונת להישבר ולוותר לערבים".

"אנחנו במפלגת יחד מחברים בפעם הראשונה בהיסטוריה של ישראל דתיים לאומיים, חרדים ומסורתיים סביב הערכים היהודיים שלנו", אמר שטבון.

"כל מי שבורח מהערכים היהודיים של מדינת ישראל, מאבד את המדינה הזאת. אנחנו אוהבים את המדינה שלנו, אנחנו רוצים ערכים יהודיים במדינה שלנו, ולא מתביישים בכך", אמר שטבון.

עוד הוסיף שטבון כי "אני רואה כאן הרבה דגלים של המחנה של הציוני ויש עתיד, עם כל מיני צבעים. לנו יש רק דגל אחד - כחול לבן, מגן דוד עם שני פסי תכלת מונף בגאון - זה הדגל שלנו, זה הדגל של יחד, אלה הערכים שלנו ואנחנו לא מתביישים בהם".

כתבות נוספות

המשך באמצעות
שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון
יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר