סגור

רמי סדן מאיים בתביעה נגד כתב הארץ - גידי וייץ

סדן פנה במכתב התראה לוייץ ודרש ממנו לחזור בו מדבריו ולהתנצל ולפצות תוך שבועיים ולא יפתח הליך משפטי נגדו. "אילו היית בודק את הדברים היית מגלה על נקלה כי הדברים לא נאמרו"

נתנאל לייפר, כיפה
ח בסיון התשעו
,
14 ביוני, 2016 13:05
באדיבות המצולם

באדיבות המצולםצילום: באדיבות המצולם

יוצא למתקפה: היו"ר החדש של 'חדשות 10' רמי סדן יוצא למאבק משפטי נגד עיתונאי 'הארץ' גידי וייץ שפרסם לראשונה את דברי סדן על ש"ס ואריה דרעי וגרמו לסערה.

כזכור, טען וייץ שהסתמך לדבריו על חברי דירקטוריון שסדן אמר "בואו נודה על האמת, אני כמוכם, באליטה, שונא את תנועת ש"ס ואת הגנב אריה דרעי". לדבריו, סדן הוסיף והתבטא: "אבל אנחנו, כאליטה, צריכים לפרוץ את המעגלים של הערוץ, לפנות לקהל של ש"ס, למסעודה משדרות".

סדן, פנה אתמול (ב') לוייץ באמצעות עו"ד אילן בומבך במכתב התראה ודרש התנצלות ופיצוי בתוך שבועיים, אחרת יפתח בהליך משפטי נגדו, כך פורסם ב'ישראל היום'.

במכתב לוייץ נכתב כי - "הדברים שפרסמת הנם שקריים. קודם לפרסום הידיעה לא פנית למרשנו ולא ביקשת ממנו תגובה לדברי בלע אלה שציטטת ושכתבת. הזדרזת לפרסם את הדברים מבלי שבדקת את נכונות אמירתם עם שאר הנוכחים בישיבה. אילו היית בודק את הדברים עם חברי הדירקטוריון שנכחו בישיבה, היית מגלה על נקלה כי הדברים לא נאמרו. כך גם עולה מעדותם בכתב של 8 חברי הדירקטוריון בפני הרשות השנייה."

הדברים שיוחסו לסדן הביאו את ש"ס להכריז על משבר קואליציוני ועל חרם הצבעות שנשבר לאחר יום אחד בלבד ולהגשת עתירה לבג"צ בדרישה למנוע את מינויו של סדן לתפקיד.

ביום חמישי בצהריים צפויה ישיבה של ועדת הכלכלה של הכנסת שתקיים דיון בנושא מינוי רמי סדן כיו"ר לחברת החדשות בערוץ 10, והבטחת חופש העיתונות בערוצי החדשות המסחריים. בהתאם לדרישת יו"ר הוועדה ח"כ איתן כבל, נשלחו הערב מכתבי זימון אישיים ליו"ר הנבחר של חברת החדשות של ערוץ 10, רמי סדן ולמנכ"ל הערוץ יוסי ורשבסקי. מכתבים דומים נשלחו גם למנכ"ל חברת החדשות גולן יוכפז שחזר וטען שסדן אמר את הדברים שיוחסו לו, ויו"ר הערוץ מודי פרידמן.

עוד אין תגובות, היו הראשונים להגיב!
כתבו תגובה
המשך באמצעות
שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון
יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר

בית מדרש. למצולמים אין קשר לכתבה צילום: יוסי זליגר, פלאש 90

חינוך הורס - תגובה לרב אבישי מזרחי

קרא עוד