סגור

דרישה: לפתוח בחקירה נגד בנצי גופשטיין

בעקבות המכתב ששלח יו"ר 'להבה' לח"כ גדעון סער, בו קרא לו לפעול להפסקת הקשר הזוגי של בתו עם השחקן הערבי אמיר חורי, דורשים בארגון 'משפחה חדשה' לפתוח בחקירה נגדו: "גופשטיין לא מסתיר את רצונו להטריד את בני הזוג ולפגוע בקשר הזוגי שלהם". גופשטיין: "הם דואגים לזכויות של אויבי ישראל ומנסים להשתיק אותי"

יהונתן קליין, חדשות כיפה
י באייר התשעט
,
15 במאי, 2019 14:54
בנצי גופשטיין

בנצי גופשטייןצילום: יונתן זינדל/פלאש 90

מנכ"לית ארגון 'משפחה חדשה', אירית רוזנבלום, פנתה ליועץ המשפטי לממשלה בדרישה לפתוח בחקירה נגד יו"ר ארגון 'להבה', בנצי גופשטיין. רוזנבלום טוענת כי המכתב ששלח אמש גופשטיין לח"כ גדעון סער, בו קרא לו לפעול להפסקת הקשר הזוגי של ביתו עם בן זוגה הערבי, הוא הפרה של חוק הגנת הפרטיות.

רוזנבלום כותבת במכתבה: "יו"ר ארגון להב"ה, בנצי גופשטיין, פנה לח"כ גדעון סער במכתב בו דרש ממנו לפעול להפסקת הקשר של בתו אלונה עם אמיר חורי, אזרח ערבי ישראלי.
גופשטיין כתב שהוא מסתמך על פרסום בעיתון בטור הרכילות של העיתון "מעריב", אבל יש הבדל גדול בין פרסום ידיעה רכילותית לבין עשיית שימוש בה בכדי לחבל בחייהם הפרטיים של אנשים, דבר שגופשטיין ביקש לעשות בעצם כתיבת המכתב לאביה של אלונה. 
בכך ביצע גופשטיין עבירה על סעיף 2(1) לחוק הגנת הפרטיות אשר מגדיר פגיעה בפרטיות כ"בילוש או התחקות אחרי אדם, העלולים להטרידו, או הטרדה אחרת"

לדבריה, "גופשטיין לא מסתיר את רצונו להטריד את בני הזוג ולפגוע בקשר הזוגי שלהם, אבל הכוונה הזו מוצאת גם ביטוי בהטרדת בני המשפחה באמצעות שליחתו של המכתב ופרסומו בכלי התקשורת. הפעילות של גופשטיין מהווה הטרדה ברורה של אלונה וגדעון סער ועל כן אני פונה אלייך על מנת שתבחן

"פתיחה בחקירה פלילית כנגד הגורם המטריד. פנייתי אלייך נעשית גם מכיוון שגופשטיין משתמש במקרה הזה בכדי לשלוח מסר מאיים ומטריד לא רק לאנשים בהם עוסק המכתב, אלא לזוגות רבים של יהודים ובני דתות אחרות, ומכאן שחשיבות הפתיחה בחקירה היא ציבורית". 

גדעון סער התבטא אמש בציוץ בטוויטר בנושא, וקרא להניח לחייה הפרטיים של ביתו: 

בנצי גופשטיין: "כל עוד הם נגדי אני בדרך הנכונה"

"שוב אחת מהזרועות של הגרורה הרפורמית מנסות להשתיק אותי בהגשת תלונות שווא. על אותם גורמים לזכור שבדמוקרטיה מותר להביע דעות אף אם לא כולם מסכימים להם.
הם דואגים לזכויות של אויבי ישראל ומנסים להשתיק אותי.
כל עוד הם נגדי אני יודע שאני בדרך הנכונה".

15.05.2019

1. אם נשים זכאיות ללכת עם אויבים ולא מעמידים אותן לדין אז גם גברים (ג)

זכאים לא לשרת בצבא ללא העמדתם לדין. נשים יהודיות תורמות לריבוי של של הערבים, ולא מעמידים אותן לדין, תראו את הבת של דן שילון.

דווח על תגובה לא ראויה
15.05.2019

2. עצוב (איציק)

אם בנצי גופשטיין יהיה ראש ממשלת ישראל הבא אז אנחנו (העם היהודי) לא נגמור כמו השומרונים שהולכים ונכחדים עקב מחסור בנשים. כשהפיקו טלנובלה אנטישמית "תשוקת הנצים" שהיהודים אפסים ועכברושים ודלושת הנצים הם גזע העליון (הנאצים) שהם גיבורי הטלנובלה , מריו סימרו שהוא אדולף היטלר 2 גרם לדנה גרסיה היהודיה טהורה שתבגוד בנו (ביהודים חילונים) ועוד טלנובלה אנטישמית "הבגידה" שמריו סימרו גורם םדנה לחשוב שבחורים כמו מריו גדלים על העצים. לפני 9 שנים עוד טלנובלה אנטישמית "מישהו צופה בך" אחרי שדנה גרסיה בגדה בנו עם הנאצי "רפאל אמאיה" שגילם את הרוצח בסדרה שהוא יוזף מנגלה 2 , אחרי שדנה קיימה מערכת יחסים אינטימים עם רפאל אז נהיו לה עיניים ירוקות שטניות

דווח על תגובה לא ראויה
16.05.2019

3. למה היצור הנבזה הזה מסתובב לא קשור? (יעקב)

איך מאפשרים לא למעוד ללא שלשאות ומשקולות פלדה?
הוא ממש סכנה לציבור!

דווח על תגובה לא ראויה
16.05.2019

4. כבוד הרבנים (תמר)

ראשית הם רק יוצאים כידוע שחקנים יוצאים ומבלים כחלק ממשחק לא לדאוג הקשר הזה קשר כמו כל הגשרים שעוברים עליהם מכוניות זה קשר שקשה לגשר עליו זואת אחיזת עיניים
בר חלוף
מה זה יוביל לנישואים ????הכל זמני

דווח על תגובה לא ראויה
16.05.2019

5. עצוב מאוד. (שלומית)

...

דווח על תגובה לא ראויה
16.05.2019

6. גדעון סער .אינך ראוי להיות בליכוד (אביתר)

אם אינך מבין בין להיות יהודי או. להתבולל
סיימת את הקריירה בליכוד
תעבור לאחמד טיבי

דווח על תגובה לא ראויה
16.05.2019

7. חקירה על מניעת התבוללות עליה מסרו נפשם קדושי ישראל השתגעתם מטורפים או כופרים?! (חקירה עליכם שדורשים חקירה)

דווח על תגובה לא ראויה
16.05.2019

8. ארגון המשפחה שייך לבונים החופשיים מנסים להרוס את התא (ארגון הבושה )

המשפחתי וקוראים לעצמם בכל מיני שמות .

דווח על תגובה לא ראויה
17.05.2019

9. התבטאות מספר 9 מסוכנת. היה נעצר מייד אילו היה מתבטא כך נגד לפיד למשל (כיצדמפרסמתם את 9 ? ! לעצור ולחקור ממש איום!)

דווח על תגובה לא ראויה
כתבו תגובה
המשך באמצעות
שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון
יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר

שופט העליון לשעבר, צבי טל ז"ל צילום: Miriam Alster/FLASH90

"כטל מאת ה'" | אליקים רובינשטיין מספיד את חברו השופט צבי טל ז"ל

קרא עוד