סגור

איילת שקד בהקלטות: "נתניהו דיקטטור וצריך ללכת, אבל קיבל 30 מנדטים"

יו"ר סיעת ימינה באמירות חריפות על נתניהו: יש לו תאוות שלטון, מה שמעניין אותו זה רק המשפט שלו | על לפיד וגוש מתנגד נתניהו: ממשלה מופרכת | על סמוטריץ': לא אכפת לו מהמדינה

שירה שור, חדשות כיפה
כא באייר התשפא
,
03 במאי, 2021 20:42
איילת שקד.

איילת שקד.צילום: פלאש 90

יו"ר סיעת ימינה, ח"כ איילת שקד, נשמעת בהקלטות שהביא עמית סגל הערב (ב') באמירות חריפות על נתניהו ולפיד ומתייחסת למגעים להקמת ממשלה שנמצאים במבוי סתום. "נתניהו היה לוקח אותנו לעוד בחירות. המהלך של בנט היה הצלה. אנחנו משלמים על זה מחיר כבד בבייס שלנו, אבל אני מקווה שאם נצליח להקים ממשלה, אז נוכל להסביר את זה".

בכדי שבנט יקבל את המנדט לאחר נתניהו, אמרה שקד: "אם המנדט יהיה בידיים של בנט, אין סיבה לשבור את הימין, אתה מחויב לערכי הימין. בנט ראשון ברוטציה שנה וחצי, ואחר כך ביבי עוד שנתיים וחצי, זה הכי טוב לכולם. אם נפתלי יקבל את המנדט מהימין הוא לא ילך עם השמאל כשהמנדט אצלו ביד מהימין. זה לא יקרה".

שקד התייחס לח"כ גדעון סער, יו"ר תקווה חדשה, שותפם לביקורת מימין על נתניהו ואמרה כי הוא אכן צודק באי רצונו לשבת עם נתניהו: "האמת נתניהו צריך ללכת. הוא צודק. אבל מה לעשות... אז אני אומרת לו, יש מתווה שהוא גם לא יהיה שנה וגם נקצוב לו כהונה. זו תהיה הקדנציה האחרונה שלו. אז תבלע עוד קדנציה. גדעון ואיווט ממש חושבים שנתניהו סכנה למדינת ישראל. הם משוכנעים בזה. לא משנה, אנחנו לא חושבים ככה".

בנוסף, התייחסה שקד לשותפה הקודם ח"כ בצלאל סמוטריץ' ולסירובו להישען על רע"ם, למרות אמירתו של הרב טאו: "סמוטריץ' הכי לא שומע לרבנים. אני ונפתלי הרבה יותר מקשיבים לרבנים. 

אם לא נצליח להרכיב ממשלת ימין בגלל שגדעון וגנץ יתבצרו, אנחנו לא מוכנים ללכת לבחירות. אז נלך לאופציה עם השמאל, וננסה לשכנע את בצלאל לבוא איתנו, שלא נצטרך לקחת את רע"ם. סליחה, זה לא עניין אידאולוגי; אז לא חשוב לו המדינה. אם המדינה חשובה לו, אם הוא חושב שעבור המדינה אסור להישען על עבאס, אז בוא תמנע מאיתנו להישען על עבאס". 

 

הזוג נתניהו - דיקטטורים

על ההישענות על רע"ם אמרה שקד, כי השמאל יקים איתם ממשלה בבחירות הבאות - בגלל ההכשרה של נתניהו: "אתם מבינים שאם יש בחירות, השמאל יכול, בהסתברות לא מבוטלת, לקבל 61 עם הערבים. הוא כבר קיבל את זה במועד ב' וגם במועד ג'. אז מה עשינו? עכשיו כשנתניהו הכשיר את הערבים, אז לאף אחד אין בעיה להקים איתם ממשלה. זה הנזק הגדול, שהוא כבר נעשה".

בהקלטותיה, שקד נשמעת בביקורת חריפה על השפעת משפט נתניהו על התנהלותו השלטונית, לצד ביקורת על הממשלה של גוש מתנגדי נתניהו:

בגלל המשפט שלו הוא ילך עוד יותר ימינה. זה הפוך משרון. זה נכון שכל מה שאכפת לו עכשיו זה רק המשפט. חד משמעית לא אכפת לו מכלום. זה נכון שכל השיקולים שלו וההתנהגות שלו, וההתנהלות שלו, הכל סביב המשפט. זה נכון שהוא צריך ללכת. אבל אמרתי לגדעון, יש מדינה. אז מה עכשיו, תעשה קואליציה מופרכת? בגלל שהוא צריך ללכת? הוא קיבל שלושים מנדטים.

בנוסף, שקד משמיעה לראשונה את דעתה על הזוג נתניהו ו"תאוות השלטון" שלהם: "הוא מפחד ללכת להליך של חנינה ועסקת טיעון. הוא מפחד מזה שבסוף הוא יצטרך להודות באשמה וזה לא יסתדר... הוא הרי אדם מאוד מאוד פרנואיד. ולנשיאות, הוא רוצה להמשיך להישאר בשלטון. יש לו תאוות שלטון,  הוא ואשתו. זה כמו הרודנים, כמו הדיקטטורים, הם לא מוכנים לזוז. לנו אין את זה".

 

בנט. "הזמן אוזל"

בנט.צילום: Yonatan Sindel/Flash90

 

בתוך כך, ירון אברהם פרסם גם הוא הערב, כי בנט אמרה לחברי סיעתו: מי שממשלת אחדות לא מתאימה לו - שיעזוב עכשיו. באמירתו, בנט מעיד כי הקולות במפלגתו המתנגדים לחבירה ללפיד רבים מששוער, ופרישתו של המקום השלישי לשעבר במפלגה - אלון דוידי, לא תהיה היחידה.

03.05.2021

1. שקד - בוגדת דמגוגית, בחברה טובה עם בנט הבוגד!! (א)

איזו דמגוגיה!! כמה שקרים!! שקד חושפת את פרצופה הדמגוגי והבוגדני ביחד עם בנט מאז שערקו לשמאל!!

"לא ילכו לממשלת שמאל"?? למה לא היא ובנט לא אמרו זאת עד עכשיו?? הרי רק היום בנט, גם הוא שקרן כפייתי, השיב באותה בוגדנות אופיינית כשאמר שהוא "לא רוצה" להיות ראש ממשלה...באמת?? הרי לכן ערק לשמאל!! כדי להיות לשון המאזניים עם המנדטים העלובים שלו, לסכם עם השמאל בפרטי פרטים את חלקו בממשלת שמאל עם השמאל האנטי ציוני ותומכי הטרור, ובאותה נשימה להציג את עצמו כ"מגן" הימין, לא פחות!... בנט מוכר את עצמו כ... לכל המרבה במחיר, ומאחר שהימין לא מוכן לתת לו את כל המלכות, גם היום הביע את "אי שביעות רצונו" מהימין בהשוואה לשמאל...

ולדברי שקד החלאה הדמגוגית, לנתניהו "לא איכפת מכלום"??? ישראל אינה המדינה היחידה בעולם שיצאה מהמגפה רק בזכות פועלו של נתניהו יום ולילה לרכישת חיסונים ולשכנע את ראשי חברות החיסונים להפוך את ישראל למודל החיסונים העולמי?? ו 4 הסכמי שלום??? והפיצוצים באיראן?? בסוריה?? וכל זאת והרבה יותר, עם משפטו התפור של נתניהו!!

דווח על תגובה לא ראויה
03.05.2021

2. טיפשות עם איוולת. בנט דיקטטור יוצר י להיות אפס (שקדיה)

לאן אתם מגיעים לאן אתם הולכים רק לפריכי אורז ואתם מנסים לתעתע בעם היושב בציון. שכחתם את האפס שקבלתם למה כי הראייה שלכם סלקטיבית עד חושך ואפלה

דווח על תגובה לא ראויה
03.05.2021

3. ימין (3)

תאות שלטון עם 7 מנדטים אמן תעלמו ותקברו

דווח על תגובה לא ראויה
04.05.2021

4. איילת שקד צודקת (מפוכח)

ח"כ שקד דיברה בכנות ולא אמרה דבר שצריך להתבייש בו.
לאחר שמיעת דבריה אני מעריך אותה עוד יותר.

דווח על תגובה לא ראויה
04.05.2021

5. למי שיש ספק שהיא לא שיחררה בעצמה את ההקלטות (אריה)

כל התוכן שלהם רק מקדם אותם עוד יותר, מעין הסברה לא פורמלית לבוחרים שלהם למה זה בסדר שהם הולכים עם השמאל.
צמד שקרנים עלוב

דווח על תגובה לא ראויה
כתבו תגובה
המשך באמצעות
שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון
יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר

מפגינים נואשים בלוד צילום: Avshalom Sassoni/Flash90

המשנה לראש עיריית לוד: "מעדיפים אותנו מתים בתוך שקית ניילון"

קרא עוד