סגור

סרטון חדש נלחם נגד "השד הדמוגרפי"

מחלקת ההסברה של מועצת יש"ע מפרסמת סרטון הסברה נוסף, הטוען כי דווקא ויתורים על שטחים בארץ ישראל עלולים לפגוע במגמה הדמוגרפית היהודית המתחזקת בישראל. צפו בסרטון

אורי פולק
כח באלול התשעא
,
27 בספטמבר, 2011 11:59
צילום מתוך הסרטון

צילום מתוך הסרטוןצילום: צילום מתוך הסרטון

מחלקת ההסברה של מועצת יש"ע השיקה היום (ב') סרטון נוסף בכיכובו של השחקן גולן אזולאי, זאת בהתמודדות מול הטענות הדמוגרפיות הגורסות כי דווקא ויתור על ההתיישבות ביהודה ושומרון, אם בצעד חד צדדי ואם כחלק מתהליך של משא ומתן, תסייע למיצוב הדמוגרפיה היהודית בישראל.

הסרטון מציג את העובדות בנושא הדמוגרפיה היהודית והערבית מאז הקמתה של מדינת ישראל ועד היום, ומוכיח כי בניגוד לטענה הנשמעת מעת לעת, דווקא ויתורים על שטחים בארץ ישראל, עלולים לפגוע במגמה הדמוגרפית היהודית המתחזקת.

במועצת יש"ע טוענים כי דווקא בערב ראש השנה, תקופה בה מתפרסמים נתונים אודות הגידול באוכלוסייה בישראל, זהו הזמן לפרסם לציבור הרחב את ניתוח הנתונים ומשמעותם המדינית.

"בשנים האחרונות שבה ומופצת בציבור הטענה המפחידה שבעיית הדמוגרפיה תחסל את מדינת ישראל. העובדה שתחזיות שחורות מן העבר התבררו כרחוקות מן האמת ובחינה מדוקדקת של הנתונים והמגמות העתידיות בילודה כגון שיעור הפריון, ההגירה ועוד, מציגות דווקא תחזית מפתיעה ואופטימית ומחובתנו ליידע בכך את הציבור", מסביר יגאל דילמוני ממחלקת ההסברה של מועצת יש"ע.

כאמור, מדובר בסרטון השני שמשחררת המועצה, כשהסרטון הראשון עסק בזכות המשפטית וההיסטורית של עם ישראל על שטחי יהודה ושומרון. הסרטון זכה עד כה לפופולאריות רבה ולכ-800,000 צפיות באתר שיתוף הוידאו "יוטיוב".

עוד אין תגובות, היו הראשונים להגיב!
כתבו תגובה
העברת
מתנות
לאביונים
המשך באמצעות
שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון
יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר

הרב יהודה מרמורשטיין בראיון מיוחד לחדשות כיפה צילום: חדשות כיפה

מרגש: הסיפור מאחורי עמותת 'עלה'

קרא עוד