חדשות כיפה

שוב: ניסיון פיגוע סמוך לכרמי צור

תושבת כרמי צור אשר עצרה עם רכבה להולך רגל בצומת הסמוכה ליישוב, הותקפה על ידיו, אך רכבה היה נעול והוא כשל. הנהגת הצליחה להימלט מזירת האירוע.

סכין המחבל

סכין המחבלצילום: כוחות הביטחון

הערב [ה'] בסביבות השעה 20:00 הגיעה תושבת היישוב לצומת כרמי צור. את הצומת חצה תושב ערבי והנהגת עצרה על מנת לאפשר לו לעבור בבטחה. באותו הזמן, ניצל התושב את עצירת המכונית וניסה לפרוץ לאוטו ולדקור את הנהגת ושני טרמפיסטים שנסעו עימה מאחור. הרכב היה נעול והנהגת הצליחה להתרחק משם והגיעה בשלום ליישוב. 

מדוברות היישוב נמסר בתגובה לאירוע: "לפני כמה חודשים באותה הצומת בדיוק נורו יריות לעבר רכבה של תושבת הישוב רותי גיליס. לאחר הירי תוגברה השמירה והוצבו עמדות בצומת, אך מזה זמן שאנו רואים את הצומת לא מאובטחת, את העמדות ריקות, והיא מסוכנת ליוצאים ולנכנסים ליישוב כרמי צור. אנו דורשים מכוחות הביטחון לחזור ולתגבר את השמירה בצומת שכן היום היארוע הסתיים בנס ללא נפגעים, ובלי שינוי המצב מהיסוד אנו עלולים חס ושלום להיתקל בעוד אירועים שאין לדעת כיצד יסתיימו. אנו קוראים לגורמי הביטחון להגביר את הפעילות ההרתעתית כדי לגדוע את המוטיבציה לפיגועים".

 

בתוך כך, לפני שעות אחדות סוכל ניסיון פיגוע דקירה סמוך למחנה הפליטים אל פאוור שבמרחב החטיבה המרחבית "יהודה". כוחות צה"ל תפסו מחבל שניסה לדקור חייל צה"ל, אין נפגעים לכוחותינו והמחבל הועבר לחקירת כוחות הביטחון.

עוד אין תגובות, היו הראשונים להגיב!
כתבו תגובה

המשך באמצעות

שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון

יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר

ישורון מקבל דרגת אל"מ מהרמטכ"ל ורעייתו צילום: דובר צה"ל

הקצין הסרוג שננזף בצוק איתן מונה למח"ט

קרא עוד