סגור

סגני ראשי ערים לרוה"מ: כן לצירוף הבית היהודי, לא לממשלה עם השמאל

סגני ערים ומועצות מטעם הליכוד דורשים מרה"מ להקים ממשלה לאומית בהתאם לתוצאות הבחירות ולא להקים ממשלה עם מפלגת העבודה

חנן גרינווד, כיפה
כו בניסן התשעה
,
15 באפריל, 2015 10:41
מאיר ברכיה

מאיר ברכיהצילום: מאיר ברכיה

במכתב שנשלח אתמול (ג') לראש הממשלה בנימן נתניהו, דורשים סגני ראשי ערים חברי ליכוד ובעלי השפעה משמעותית בתנועה, להקים ממשלה לאומית בהתאם לתוצאות הבחירות ולא ממשלה עם מפלגת העבודה.

במכתב עליו חתומים, סגן ראש עיריית רחובות מתן דיל, מ"מ ראש המועצה האזורית שומרון יוסי דגן וסגן ראש עיריית מעלה אדומים גיא יפרח, כותבים סגני ראשי הרשויות כי ככאלה שפעלו רבות במהלך ימי הבחירות וריכזו מאמץ בשטח על מנת להבטיח את ניצחון מחנה הימין ובחירתו של בנימין נתניהו לראשות הממשלה, הם מדגישים כי אל לו לראש הממשלה להתפתות להקים ממשלה עם המחנה הציוני בראשות יצחק הרצוג וציפי לבני.

יש לציין כי דוגמא למאמצים אלו ניתן היה לראות בעיר אשדוד ביום הבחירות לשם הביאו ראש מועצת שומרון גרשון מסיקה וממלא מקומו יוסי דגן במסגרת סניך הליכוד בשומרון למעלה מ-700 מתנדבים לעיר אשדוד על מנת לשכנע את המצביעים המתלבטים לבחור עבור מפלגות ימניות בלבד. ימים ספורים לאחר מכן, אף התבטא שר התחבורה ישראל כץ כי "פעולתם של מאות המתנדבים מהשומרון ביום הבחירות הוסיפה תרומה חשובה מאוד לנצחון" .

במכתב מצוין : "אנו סגני ראשי הערים, חברים ופעילים בליכוד, אשר פעלו ימים ולילות להצלחת הליכוד בראשותך בבחירות, מודאגים מהשמועות המופצות בכלי התקשורת בדבר אפשרות להקמת ממשלה יחד עם מפלגת העבודה. העם הצביע ממשלה לאומית. דבר העם בבחירות ברור לכל".

עוד הוסיפו: "אנו מבקשים להוריד מסדר היום אפשרות של ממשלה עם מפלגות שמאל, אשר בהכרח תפגע בארץ ישראל ובהתיישבות. אדוני ראש הממשלה, איננו נכנסים לפרטי המו"מ הקואליציוני. קריאתנו היא קריאה ציבורית ברורה. הממשלה בראשותך חייבת לכלול את הבית היהודי, ממשלת ימין -דתיים - חרדיים. זהו רצון הציבור, זהו רצון התנועה".

עוד אין תגובות, היו הראשונים להגיב!
כתבו תגובה
המשך באמצעות
שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון
יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר

ח"כ שמחה רוטמן צילום:  Sraya Diamant/Flash90

ח"כ רוטמן: "האחריות מה יקרה בסוף עם חוק האזרחות היא לא עליי"

קרא עוד