נתניהו לא רוצה לאבד את הבית היהודי

ראש הממשלה אמר לשר החינוך בנט כי שינוי הרכב הקואליציה לא אמור לגרום לבית היהודי לצאת מן הממשלה הנוכחית. זאת בעקבות הפרסומים האחרונים על שיקולי ההצטרפות של המחנה הציוני לקואליציה

אפרת קרסנר, כיפה
י בכסלו התשעו
,
22 בנובמבר, 2015 21:24
פלאש 90

פלאש 90צילום: פלאש 90

ראש הממשלה בנימין נתניהו אמר הערב (א') ליו"ר הבית היהודי נפתלי בנט כי גם אם הממשלה תורחב, לא יהיה זה על חשבון הבית היהודי. בכך ביקש נתניהו להרגיע את בנט ואת מפלגתו בעקבות שורת פרסומים על הרחבת הממשלה עם המחנה הציוני, על חשבון הבית היהודי.

מוקדם יותר הבוקר, אמר שר החינוך נפתלי בנט, יו"ר הבית היהודי, שר החינוך נפתלי בנט כי שינוי קווי היסוד של הממשלה יהפכו את מפלגת הבית היהודי ל"אופוזיציה לוחמת" במידה ויוחלט כי המחנה הציוני ייכנסו לקואליציה. זאת לאחר שאתמול התרחשה סערה בעקבות פנייתו של ח"כ איתן ברושי ליו"ר המפלגה יצחק בוז'י הרצוג להצטרף לממשלה בראשות בנימין נתניהו.

ברושי שלח מכתב להרצוג בו כתב כי עתה, לאחר אישור תקציב המדינה, כניסה של המחנה הציוני לממשלה יכולה לדבריו "לעצור את הדהירה של הממשלה למדינה דו לאומית". עם זאת נראה לפי ההערכות כי גם אם יוחלט שנתניהו ירצה את המחנה הציוני בקואליציה, הוא לא יעשה זאת במקום הבית היהודי, ולכן יש סיכוי כי הקואליציה תורחב עוד יותר, במידה ושתי המפלגות יסכימו לשבת יחד.

עוד אין תגובות, היו הראשונים להגיב!
כתבו תגובה

המשך באמצעות

שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון

יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר

 צילום: יחצ

אוניברסיטת בר אילן מציעה הרשמה גם ללא פסיכומטרי

קרא עוד