חדשות כיפה

נתן מאיר על בני הזוג נתניהו: "כואב לי לראות שפניהם היפות לא רואות אור"

מאיר, ששכל את אשתו דפנה הי"ד בפיגוע טרור בעתניאל, מנסה לספק מהזווית שלו את התרשמותו מראש הממשלה ורעייתו, "אני מכיר ראש ממשלה שמתקשר ושמבקש לדעת שאנחנו מצליחים לשרוד אחרי האסון שלנו. אני מכיר את אשתו שמחבקת את הילדים שלי בחום"

מחזק את ראש הממשלה. נתן מאיר

מחזק את ראש הממשלה. נתן מאירצילום: צילום מסך מיוטיוב

ראש הממשלה קיבל אמש (רביעי) חיזוק וחיבוק וירטואלי מנתן מאיר. בדף הפייסבוק שלו כתב, מי שאיבד את אשתו דפנה הי"ד בפיגוע טרור, על הפנים היפות כלשונו של נתניהו ורעייתו שרה.

"כבר הרבה זמן לא פרסמתי שום דבר", כתב מאיר והסביר כי מאז רצח של דפנה בינואר 2016, ובמיוחד מאז שהתחתן בשנית לפני כשלושה חודשים, הוא "עסוק בבנית ביתנו מחדש. אנחנו הולכים ונבנים מיום ליום וטוב שזה נעשה הרחק מאור הזרקורים. אנחנו לעיתים קרובות מתמודדים גם עם הצער והאובדן כדי להמשיך את מפעל החיים".

הוא המשיך וכתב כי "גם עתה אין ברצוני לומר דבר אלא רק לשתף במה שאני כבר לא מצליח לשמור בתוכי". הוא התייחס לדימוי השלילי שיצא לבני הזוג נתניהו כשציין כי "בשנה וחצי האחרונות זכיתי להכיר מעט את ראש הממשלה ורעיתו וכואב לי לראות שפניהם היפות לא רואות אור. אני מכיר את ראש הממשלה מחבק ומתעניין שוב ושוב בשלומי ובשלום הילדים. אני מכיר ראש ממשלה שמתקשר ושמבקש לדעת שאנחנו מצליחים לשרוד אחרי האסון שלנו. אני מכיר את אשתו שמחבקת את הילדים שלי בחום".

בני הזוג נתניהו בבית המשפט

מתקשר לחזק ומחבקת. בני הזוג נתניהוצילום: פלאש 90. מוטי קמחי

מאיר, שששכל את אשתו בפיגוע דקירה בעתניאל, לא הסתפק בכך והוסיף שהוא "מכיר את ראש הממשלה כאיש אוהב שבא אלינו כדי להביט לנו ישר בעיניים. אני מכיר אותו כאח שכול שתומך ונמצא איתנו בכל ליבו בדרך הקשה".

לסיום הוא בחר להודות לו על החיזוקים שהוא מקבל ממנו ועל תפקודו כמנהיג, "תודה לך ראש הממשלה על עוד שיחת טלפון מנחמת ומעודדת שזכיתי לקבל ממך אתמול בערב, רגע לפני שאני הלכתי לישון ואתה כרגיל המשכת לעבוד. עוד מעט מתחילה שנה חדשה. אני מבקש להכיר טובה למי שראוי לה ולהודות בכל לב למי שעושה למענינו ימים ולילות. תודה לכם מנהיגים שלנו! רבים וטובים! מאוד!"

08.09.2017

1. אמנם לא טוב להיות כפוי טובה למי שגמלך טוב. אבל "יופי" ?... איפה מאיר רואה כאן יופי ?! (עקיבא)

אולי בזרי הקרובים, היועצים והמקורבים וחבריהם וחברי חבריהם ועוזריהם ? או אולי הוא רואה יופי נשגב והדר, ולא רק לתפארת המליצה, בעשן הסיגרים הסגול, סיגרים שניתנו במתנה בעלות של עשרות אלפי דולרים בשנה, עם הוראות תכופות לחידוש המלאי ? או שמא אמבטיות השמפניה הוורודה, התכשיטים היקרים, ואלפי החמגשיות, או החשמלאי שבא ביום כיפור לתקן את מערכת החשמל, כל אלה יפה ונאה בעיניו ? ועדיין לא צללנו למעמקי המדמנה של פרשת הצוללות הענפה.

דווח על תגובה לא ראויה
כתבו תגובה

המשך באמצעות

שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון

יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר

חסידי חב"ד בכיכר רבין צילום: תומר נויברג/פלאש 90

ביהמ"ש קבע: אירוע "משיח בכיכר" יתקיים בהפרדה

קרא עוד