נפתלי בנט לשובתי הרעב מעמונה: "מחויב להסכם אתכם"

ביקור פתי: שר החינוך הגיע למאהל של שובתי הרעב מעמונה והתחייב שוב לקיום ההסכם להקמת יישוב חדש למפוני היישוב כפי התחייבה הממשלה. אביחי בוארון: "ראש הממשלה הוא הראשון שצריך לכבד את המילה שלו ולעמוד בהתחביבויותיו"

חדשות כיפה 06/03/17 16:25 ח באדר התשעז

נפתלי בנט לשובתי הרעב מעמונה: "מחויב להסכם אתכם"
מטה המאבק, עמונה, צילום: מטה המאבק, עמונה

יו"ר הבית היהודי, שר החינוך נפתלי בנט ביקר במאהל שובתי הרעב של תושבי עמונה מול בית ראש הממשלה.

השר פגש את השובתים וחיזק אותם במאבקם. "מילה זו מילה", אמר השר "והסכמים צריך לכבד. אני מחוייב להסכם שגבשנו אתכם ואעמוד על כך שההסכם יקויים בהקדם כפי שראש הממשלה התחייב, ושהממשלה תקבל החלטה כבר בישיבתה הקרובה, על הקמת ישוב חדש".

לאחר הביקור סיפר אביחי בוארון יור מטה עמונה כי "הופתענו מהביקור. ישבנו, שובתי הרעב במאהל כשלפתע עצר רכב לידינו ומתוכו יצא שר החינוך. זה לא מובן מאליו שראש מפלגה בקואליציה ושר בכיר בממשלה יגיע בלי הודעה מראש ויצטרף לתמיכה במאבקנו ולמשמרת מחאה מול ביתו של ראש הממשלה".

בוארון ציין כי "האחריות להקמת הישוב החדש מוטלת על ראש הממשלה בנימין נתניהו שנכון לעכשיו, לצערינו, מונע החלטת ממשלה וביצועה. ראש הממשלה הוא הראשון במדינה שצריך לכבד את המילה שלו ולעמוד בהתחיבויותיו ובעניין זה להוות מודל לחיקוי עבור הנוער ועבור אזרחי ישראל. גם טראמפ כאיש עסקים מבין את זה - הסכמים צריך לכבד".

כתבות נוספות

המשך באמצעות
שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון
יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר