נפתח משפטו של הרב מוטי אלון

הרב אלון, הנאשם בביצוע מעשים מגונים בשניים מתלמידיו, הגיע לבית המשפט בליווי אוהד של משפחתו ותלמידיו. בדיון, הכחיש הרב אלון את האישום נגדו ודרש כי משפטו יתנהל בפומבי

אורי פולק 07/12/11 15:25 יא בכסלו התשעב

נפתח משפטו של הרב מוטי אלון
Shalom, צילום: Shalom

משפטו של הרב מוטי אלון, הנאשם בביצוע מעשים מגונים בשניים מתלמידיו, נפתח היום (ד') בבית משפט השלום בירושלים, עם הקראת כתב האישום נגדו.

הרב אלון הגיע לבית המשפט מלווה בפרקליטו, עו"ד יעקב רובין, רעייתו, ילדיו ותלמידיו. "אנחנו אוהבים אותו הכי בעולם", אמרה אחותו של הרב אלון, אביטל, אשר הביעה אופטימיות ביחס לתוצאות המשפט.

עו"ד רובין אמר בדיון כי "הרב אלון יודה באותן עובדות שאין בהן שום עבירה פלילית ויכחיש כי המעשים שנעשו היו לצורך מיני כלשהו כמפורט בכתב האישום". עו"ד רובין הבהיר כי הרב יכחיש באופן נחרץ כל ביצוע של מעשים מיניים בתלמידיו ואמר כי הרב אלון דורש כי המשפט יתנהל בדלתיים פתוחות ובפומבי. "בשלב הזה הרב אלון מכחיש את האישום", הדגיש עו"ד רובין.

משפטו של הרב אלון יתחדש בחודש הבא, בדיון בו תוצג תשובתו של הרב אלון לכתב האישום נגדו. בית המשפט אישר את בקשת פרקליטו של הרב אלון, לנהל את הדיונים הבאים בדלתיים פתוחות.

כפי שדווח בכיפה, לפני כחודש כינס הרב אלון מסיבת עיתונאים והתייחס באופן פומבי לכתב האישום נגדו. "הגיע הזמן לומר בברירות כי בכל שנותיי האמורות מעולם לא עשיתי שום מעשה ולא במלל בכוונה מינית כלפי מי מתלמידיי או מהפונים אליי. כל ניסיון לטעון כאילו הודיתי אי פעם במעשה שכזה הוא שקר גס ומתועב. מעולם לא עשיתי שום מעשה מתוך כוונה מינית, מדובר ברדיפה של פורום 'תקנה'", ציין אז הרב אלון.

כתבות נוספות

המשך באמצעות
שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון
יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר