יצא מחברון עם סכין ורצח את אורי ביער

משפחתה של הצעירה מתקוע שנרצחה בירושלים, התבשרה במהלך השבת על מעצר החשוד ברצח, ערפאת ארפאעיה, פלשתיני בן 29, תושב העיר חברון שיצא מביתו עם סכין והתקדם אל עבר ירושלים. ביער של עין יעל מצא את אורי ורצח אותה

גלעד כהן, חדשות כיפה
ד באדר א'
,
09 בפברואר, 2019 18:42
שוטרים בעין יעל

שוטרים בעין יעלצילום: פלאש 90, יונתן סינדל

הרצח המזעזע בעין יעל: הותר לפרסום כי חקירה משותפת של משטרת ישראל והשב"כ הובילה הלילה את כוחות הימ"מ - היחידה המשטרתית ללוחמה בטרור של משמר הגבול, כוחות שב"כ וכוחות צה"ל לפעילות מבצעית ברמאללה במסגרתה נעצר חשוד, תושב חברון ברצח של אורי אנסבכר הי"ד בירושלים.

מאז מציאת גופתה של אורי אנסבכר ז"ל בעין יעל, פעלו שירות הביטחון הכללי ומשטרת ישראל במגוון אמצעים ושיטות לאיתור הרוצח. ביממה האחרונה, הוביל שב"כ פעילות מודיעינית ומבצעית, ובשת"פ עם הימ"מ, נעצר ערפאת ארפאעיה - בן 29, פלסטיני, תושב העיר חברון ליד מסגד ברמאללה. מחקירתו בשב"כ עולה כי בבוקר הרצח, ביום חמישי האחרון יצא ערפאת מביתו בחברון כשברשותו סכין ועשה את דרכו לכיוון הכפר בית ג'אלה. ערפאת צעד לכיוון היער, שם הבחין באורי ז"ל, תקף ורצח אותה. 

מרגע מציאת גופתה של אורי אנסבכר בת ה-19 הי"ד באזור עין יעל בירושלים, פעל צוות חקירה משותף של משטרת ישראל ושירות הביטחון הכללי לאתר כל פיסת מידע, ממצא וראייה שיכולה להוביל לזהותו של החשוד ברצח. החקירה כאמור הובילה הלילה למבצע משותף של שירות הביטחון הכללי, לוחמי הימ"מ וצה"ל, במהלכו נעצר החשוד ליד מסגד ברמאללה.

הנערה שנרצחה בעין יעל

אורי אנסבכר ז"ל, נרצחה בעין יעלצילום: באדיבות המשפחה


נשיא המדינה ראובן (רובי) ריבלין  התייחס עם צאת השבת  להתפתחויות בחקירת הרצח של אורי אנסבכר ז״ל ואמר: ״בשמי ובשם עם ישראל, אני מבקש להודות לכוחות הביטחון, על זרועותיהם כולן, על לכידת המחבל השפל והנבזה אשר ביצע את הרצח הנורא של אורי אנסבכר ז״ל. לא נרכין ראשנו ולא נרפה במאבק הבלתי מתפשר נגד הטרור. נרדוף את המבצעים והמסייעים לו עד אשר נשיגם ונמצה איתם את הדין בכל מקום בו ינסו להסתתר מפנינו. גם הערב, נשלח תפילותינו לנחמה למשפחת אנסבכר ולבית תקוע כולו על זיו העלומים שנקטף ביד מקוללת, על החלל הגדול שהותירה אורי טובת הלב ונדיבת הנפש, בלכתה. יהי זכרה ברוך.״

יו"ר הבית היהודי, הרב רפי פרץ הגיב הערב בחשבון הטוויטר שלו ואמר: "אני מברך את כוחות הביטחון שהביאו לתפיסתו של רוצחה הנתעב של אורי אנסבכר הי"ד. הרוצח מגיע מתוך מערכת חינוך שכל כולה הסתה מינקות לרצח יהודים. בממשלה שאהיה חבר בה לאחר הבחירות אפעל בכל המישורים - מלחמה במימון טרור, עצירת מחבלים והריסת בתיהם של מי שינסו לפגוע בעם ישראל".

09.02.2019

1. מזעזע!! (שירה)

מזעזע ממש!! הי"ד!????

דווח על תגובה לא ראויה
09.02.2019

2. אי אפשר לשתוק זו ממש מלחמה בד' (רינה)

להיכן הגענו? כנראה שגיוס של בנות השומרות תורה ומצוות, יצא מידי גדולי ישראל ורבנים ומנהיגים של החרדים ועבר רק לידי העסקנים - אוי לאותה בושה. השתנו הזמנים חיים חדשים, או שמא השתנו המקורות, גדולי ישראל אינם מדווחים ואינם יודעים מה שקורה באמת, מפני שקורה אחד הדברים התמוהים ביותר, לא שומעים את קולם של גדולי ישראל כמו המועצת ומנהיגי הדור והגר"ח וכו' והכוונה בעיקר מרבני ומנהיגי אגודת ישראל ודגל התורה בכל הקשור ל"גיוס בנות". הכל יודעים כי מדובר בנושא שגדולי ישראל מכל החוגים מסרו את נפשם על הענין הזה, והנה זה כמה שנים שלא שומעים אותם!!!! וכאשר עוצרים בנות כשירות השומרות תורה ומצוות מפני שלא התגייסו לשמד וזימה של צה"ל, הם ממלאים פיהם מים, והכוונה לעסקנים ולרע-בנים.

האם באמת השתנו הזמנים? האם בשל פוליטיקה פנימית מותר להפקיר נושא וענין שכזה? של יהרג ואל יעבור? הכל יודעים כי בכל הקשור לגיוס בנות אין כאן ענין של יותר דתיה או חרדית, כל בת ישראל שאינה רוצה להתגייס חייבים לסייע לה, במיוחד כאשר מדובר בבנות שהן בעלות תשובה או בנות שמשום מה הסתבכו טכנית, איך יכול ח"כ חרדי [כמו אלו הרשעים מיהדות התורה] או מי שיושב במועצות גדולי התורה, לישן בלילה כאשר עוצרים בחורות צנועות וכשרות כאלה? מדוע לא שומעים היום אותם רבנים יוצאים בקול רם ונאבקים לעצור בעד הנגע הזה שמתרבה לאחרונה יום אחר יום שעה אחר שעה רח"ל מדוע-עעעעעעע?

נכון שנמצא גם בנות לא דתיות שקופצות על הטרמפ הזה, אבל האמת היא כי מבחינתנו ע"פ פסק של מרן החזון איש זצ"ל והרב מבריסק זצ"ל ועוד ועוד... כל בת ישראל דתיה ולא דתיה אסור לה לשרת בצבא של זנות ברבים וכו' וחייבים לסייע לה אם אינה רוצה להתגייס ובמיוחד כאשר היא מנמקת זאת מסיבות דתיות.

העסקנים החשובים המוסרים נפשם יום יום על ענין גיוס בנות, השתלטו על הענין, וכוונתם טהורה 100% הם עושים זאת אך ורק למען מטרות האמת, אבל בלעדיהם היה הנושא מופקר לגמרי, מסכנות היו הבנות הנעצרות לא היה להן מושיע, האם יכולים אנו לומר היום כי ידינו לא שפכו את הדם הזה??????

איך קורה שהיהדות החרדית מתנערת מאחד הנושאים החשובים והכי בעייתיים והוא כפיית גיוס על בנות בכלל נושא שחייב היה להיות על סדר יומה של כל היהדות החרדית? וגם אם איננו יכולים להתערב בנעשה אצל החילונים אבל מי שמבקשת שלא להתגייס חובתנו להתייצב לצידה של כל בחורה או אשה ולסייע לה לא להתגייס, ולהצילה משמד וזימה שיש בצבא של מדינת איזראל, וכהיום כבר לא שומעים כי העמלקי המשומד משה גפני עוזר לבנות כאלו כלל וכלל, ואדרבה הוא מעודד גיוס בנות רח"ל שר"י בקרוב ביחד עם המן וד"ל, הוא [גפני] מעדיף לסייע לאחמד טיבי שלא לכבות לו את הצופר של המואזין מאשר לסייע לבנות יהודיות חרידיות צנועות וכשירות שאינן רוצות להתגייס לשמד וכו'...

הטענה היא לכל החרדים והכוונה לכל חברי הכנסת מכל הסיעות המכונות חרדיות, איך זה שהפקרתם נושא גיוס בנות נושא כל כך חשוב שהיה צריך לעמוד בראש סדר העדיפות ע"פ תורתינו הקדושה.

בקשר לרבנים, ככל הנראה העסקנים [כמו מאנטעל וחביריו שר"י] שמקררים את הרבנים, הם אומרים לרבנים כי מדובר בהגזמות ולא האמת!!! וזה שהם אומרים זה שקר וכזב של ממש!!! וזה ממש כפי שליצמן עשה כמה פעמים אצל הרבי מגור ואצל מנהיגים אחרים, כשאמר שמדובר בהגזמות והפקיר ככה מאות בנות חרידיות רח"ל, וממילא קשה לבא לרבנים בטענות מפני שאין לדיין אלא מה שעיניו רואות, ואלו החכי"ם הם מחללי שם שמים ברבים ימ"ח בגלל שמשקרים למועצת ולכל גדולי ישראל ולכל מנהיגי ישראל. להיכן הגענו?

הטיפשות החרדית שאנו מפקירים נושאים חשובים מאוד של גיוס בנות, שהיו צריכים להיות אצלנו ראשונים על סדר היום, והעסקנים עולים טרמפ עליהם וחוגגים מוכיחים את אפסיות הנציגות החרדית בנושאים כל כך חשובים וחיוניים. להיכן הגענו? ... שומו שמים!!! להיכן הגענו?! ועכשיו כְּתֹ֨ב זֹ֤את זִכָּרוֹן֙ בַּסֵּ֔פֶר וְשִׂ֖ים בְּאָזְנֵ֣י עם ישראל וגו'.

ולגפני ולחכי"ם העמלקים אני אומר לכם נבואה ברורה מהשמים: נדמה לכם שאין דין ואין דיין, ואתם יכולים לעשות כל מה שעולה ברוחכם... אבל יש בורא עולם בשמים ובאיזשהו שלב הוא יפסיק לכם כליל את כל מזימותכם ותעלוליכם כפי שהיה בדור הפלגה, ובסדום וכו'. אלא אם כן תחזרו למוטב לפני שיהיה מאוחר ביותר... שומו שמים!!! כהיום להיכן הגענו?!

דווח על תגובה לא ראויה
10.02.2019

3. הדם צועק מן האדמה! להחזיר פעולות תגמול 101 (אלי)

להפציץ את הבתים של כל ההמולה

דווח על תגובה לא ראויה
10.02.2019

4. עונש מוות (שרית)

הלב כואב ואי אפשר לישון חיית אדם שקטפה פרח תמים ויפה בדמי ימיה כמה עצוב וכואב. עונש מוות בעינויים למחבל מגיע לו שיסרקו את בשרו במסרקות ברזל עד שתצא נשמתו המתועבת ואת משפחתו לגרש מכאן הפלסטינים סרטן בתוכנו!!!! הקבה ינקום את דמך יהי זכרך ברוך. סליחה שאיש לא שמע ואיש לא יכול היה לעזור לך.

דווח על תגובה לא ראויה
10.02.2019

5. גאולת ישראל (עם ישראל)

עם ישראל משקיע מאמצים אדירים, מיטב האנשים, המוחות הכי מבריקים, חילים עם עם מוטיבציה אדירה העושים לילות כימים, כספים ללא גבול קרוב למאה מיליארד שקל לשנה, שיא הטכנולוגיות, והטרור מכה בנו ללא רחם.

בא נבקש מהקבה שמשיח יגאל את עם ישראל, ובא לציון גואל

דווח על תגובה לא ראויה
כתבו תגובה

המשך באמצעות

שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון

יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר

תקציב נוסף למפלגות צילום: פלאש 90

תוספת של 62 מיליון ש"ח לקמפיין מפלגות בבחירות הקרובות

קרא עוד