סגור

משרד התרבות מחפש פרויקטור להר הבית

במשרדה של השרה רגב פרסמו, בשיתוף המשרד לענייני ירושלים ומורשת, מכרז לאיתור אדם שירכז ויחקור את החומרים על המתחם הקדוש במטרה "להחזיר לתודעה הציבורית בארץ ובעולם את מורשת העם היהודי בהר הבית"

משה ויסטוך
ח בטבת התשעח
,
26 בדצמבר, 2017 12:57
רוצים להנגיש את מורשת הר הבית. רגב ואלקין

רוצים להנגיש את מורשת הר הבית. רגב ואלקיןצילום: פלאש 90. יונתן זינדל

במשרד התרבות החליטו להעלות את המודעות הציבורית בנושא הר הבית. אתמול (ב') הועלה באתר המשרד מכרז לאיתור פרוייקטור שירכז את נושא מורשת המתחם במטרה להנגישה לציבור הרחב.

"משרד התרבות והספורט, בשיתוף המשרד לענייני ירושלים ומורשת, מבקש לפעול להגברת המודעות למורשת ישראל בהר הבית", נכתב בהקדמה לתנאי המכרז.

עוד צוין כי מטרת היוזמה היא "להחזיר לתודעה הציבורית בארץ ובעולם את מורשת העם היהודי בהר הבית כאבן יסוד בזכותנו הטבעית וההיסטורית, תוך הדגשת הקשר ההיסטורי והארכיאולוגי וכיסופי כל הדורות לשיבת ציון ולאיחוד ירושלים".

מעוניינים לפתח את מורשת הר הבית. המכרז של משרד התרבות

מעוניינים לפתח את מורשת הר הבית. המכרז של משרד התרבותצילום: צילום מסך מאתר משרד התרבות

לשם מטרה זו ביקשו במשרדה של השרה מירי רגב לגבש תכנית פעולה וליזום פיתוח מחקרים בנושא, בעזרת גיוס אדם שירכז את כל הפעילות שקשורה להר הבית.

אדם שיהיה מעוניין לגשת למכרז יצטרך להיות "בעל תואר ראשון בהיסטוריה / ארכיאולוגיה / מורשת ישראל / חינוך/ ניהול, ו/או בעל תואר שני מחקרי (בתחום כלשהו) מוכר על ידי המועצה להשכלה גבוהה".

ובנוסף לכך "בעל ניסיון של שנתיים לפחות בניהול מחקר או ניהול במסגרת גופים העוסקים בתחומים הבאים: היסטוריה של עם ישראל, מורשת ישראל, ארכיאולוגיה של ארץ ישראל".

 

עוד אין תגובות, היו הראשונים להגיב!
כתבו תגובה
העברת
מתנות
לאביונים
המשך באמצעות
שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון
יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר

הרב יהודה מרמורשטיין בראיון מיוחד לחדשות כיפה צילום: חדשות כיפה

מרגש: הסיפור מאחורי עמותת 'עלה'

קרא עוד