סגור
חדשות כיפה

משפחת גולדין לנשיא: קודם להחזיר את הדר, אחר כך לשקם את עזה

בני משפחתו של סגן הדר גולדין ז"ל, הגיעו לפגישה עם נשיא המדינה ראובן ריבלין, על רקע דבריו של הנשיא בנוגע לצורך בשיקומה של רצועת עזה

דוברות בית הנשיא

דוברות בית הנשיאצילום: דוברות בית הנשיא

בשבוע שעבר, בעת סיור שערך הנשיא בצפון הארץ אמר הנשיא ריבלין כי שיקומה של רצועת עזה הוא אינטרס ישראלי. "אנחנו בליבנו עם תושבי עזה שנמקים בגלל שאנחנו והעולם לא מצליחים להגיע למצב שעזה תשוקם", אמר הנשיא. "שיקומה של עזה הוא אינטרס שלנו".

מיד עם פרסום הדברים, ביקשו בני משפחתו של הדר גולדין שנחטף במהלך מבצע צוק איתן וגופתו עודנה מוחזקת בידי חמאס להיפגש עם הנשיא ולהדגיש כי לפני כל דיבור על שיקום רצועת עזה, יש להשיב לישראל את גופות חללי צה"ל סמ"ר אורון שאול וסגן הדר גולדין המוחזקים על ידי החמאס.

בפגישה, שהתקיימה אתמול (א') הגיעו בני משפחת גולדין ונשיא המדינה ראובן ריבלין להבנה כי בכל התייחסות של הנשיא למצב ברצועת עזה, הוא ידגיש את הצורך בהשבת חללי צה"ל הדר גולדין ואורון שאול.

״כל מהלך מתוכנן בהקשר של רצועת עזה, חייב להתחיל בהחזרת החללים הדר גולדין ואורון שאול״ אמר צור גולדין, אחיו התאום של הדר והוסיף "אנחנו משפחה שנותנת אמון במנהיגיה אבל זה לא אמון עיוור, זה אמון פיקח שעיניים לו ויסודותיו איתנים. לא זו בלבד שבראשון באוגוסט הדר לא חזר הביתה חי או מת, אלא שהורי נשאו עליהם אחריות לאומית השזורה בגזירת גורלו של בנם. אנחנו דורשים שהשבת הבנים תהיה משימה לאומית ראשונה במעלה ולא אינטרס משפחתי פרטי״.

בואו לבחור את אנשי השנה שלכם
עוד אין תגובות, היו הראשונים להגיב!
כתבו תגובה

המשך באמצעות

שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון

יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר

הנשיא עם השליח גרינבלט צילום: דוברות בית הנשיא

דנו בהרכבת הממשלה? הנשיא ריבלין נפגש עם שליחו של טראמפ

קרא עוד