משלום עכשיו לבית היהודי: ענת רוט תתמודד בפריימריז

ד"ר ענת רוט, פעילת ´שלום עכשיו´ לשעבר הודיעה כי תתמודד על מקום ברשימת הבית היהודי. "העובדות השתנו והמציאות טופחת על פנינו"

חנן גרינווד, כיפה 27/12/14 21:23 ה בטבת התשעה

דוברות, צילום: דוברות
דוברות, צילום: דוברות

ד"ר ענת רוט עוזבת את מפלגת העבודה ומתמודדת על מקום ברשימת הבית היהודי. רוט, פעילת 'שלום עכשיו' לשעבר שפעלה כיועצת של ראשי מפלגת העבודה אהוד ברק ועמרם מצנע, תתמודד על מקום ברשימת הבית היהודי, וטוענת שהתפקחה מעמדותיה בעבר ומ'אשליית השלום של אוסלו'.

" לתנועת העבודה ולשמאל הישראלי יש מניות זהב בהקמת מדינת ישראל והמפעל הציוני, אבל העובדות השתנו והמציאות טפחה על פנינו ומפלגת העבודה לא מצליחה לתת להם מענה", היא אומרת. "העשור האחרון מלמד שהרצון לשלום היה ונותר נחלת הצד הישראלי בלבד והתהליכים ברשות הפלסטינית ומסביבנו מלמדים שנסיגה ישראלית מהשטח תוביל להקמת מדינת טרור".

"הבית היהודי הוא המפלגה היחידה שקוראת נכון את המפה ואת התהליכים שמתרחשים סביבנו ולא מוכרת לציבור אשליות. היא מחברת חילונים ודתיים, ולא רק מדברת על אחדות, אלא פועלת בעוצמה לחיזוק המכנה המשותף בינינו, הקשר שלנו לארץ ישראל והזהות היהודית והציונית בעם. בנושאים אלה עסקתי בעשור האחרון, ואני מקווה שאוכל להמשיך ולפעול למענם בכנסת, עם חברי הכנסת המצוינים של הבית היהודי".

כתבות נוספות

המשך באמצעות
שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון
יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר