סגור

משטרת ישראל: ייתכן שנתנאל עראמי נרצח

המשטרה חושדת כי נתנאל עראמי נרצח לאחר שפועל ערבי חתך במזיד את כבלי הסנפלינג עליהם נתלה בפתח תקווה לפני מספר שבועות

חנן גרינווד, כיפה
ו בתשרי התשעה
,
30 בספטמבר, 2014 11:47
Shutterstock

Shutterstockצילום: Shutterstock

נפילתו של נתנאל עראמי אל מותו לפני שבועיים הינה על פי החשד פיגוע לאומני, כך הותר הבוקר (ג') לפרסום. לפני כשבועיים נפל עראמי אל מותו מגובה רב במגדל בו עבד בפתח תקווה. עראמי ביקש לסגור פתחי אוורור של ממ"דים בבניין, פעולה המבוצעת באמצעות סנפלינג. לאחר שירד הוא שלח את הפועל שלו לסדר את כלי העבודה לקראת עזיבת המקום, אך כשהאחרון הבחין כי עראמי לא שב לרכב הוא מצא אותו ללא רוח חיים.

בעוד שבתחילה נחשד כי הנפילה הייתה כתוצאה מרשלנות או מטעות, כפי הנראה נעשה הדבר במזיד על ידי ערבי, שחתך את כבלי הסנפלינג עליהם נתלה עראמי בעת עבודתו.

במהלך השבעה טענו הוריו של עראמי כי בנם נרצח על רקע לאומני ולא נפל באופן תמים אל מותו. על התנהלות המשטרה בפרשה קבלו ואמרו כי משטרת ישראל כלל לא הגיעה אליהם לאחר הרצח ולא התעניינה במשפחה על מנת לקבל את גרסתם ופרטי מידע שהיו יכולים להוסיף מידע על הכיוון הלאומני של החקירה.

"גם כשהגיעו אלינו שאלו אותה 'בקטנה' על הסיפור ולא התעניינו כמעט" סיפרה אמו של נתנאל, מרים. "הבן השני שלי דיבר עם נתנאל כמה דקות קודם לכן וגם איתו לא בדקו כלום וחבר אחר שוחח איתו ככל הנראה שניות ובמהלך הנפילה".

בנוסף לטענות אלה, יש למשפחות עראמי טענות נוספות נגד המשטרה על אופן מסירת ההודעה לבני המשפחה. "המשטרה הגיעה באיחור רב לבית האלמנה ובישרו לה על הרצח ללא כל הכנה, כשילדיה הקטנים בידיה. אפס אנושיות. פשוט בושה. כאילו מודיעים לה שהילד שלה נפל בגינה למטה". מרים האם הבטיחה "להילחם בהתנהלות חסרת האנושיות של המשטרה עד לבירור והסקת מסקנות בעקבות ההתנהלות הזאת בדי שמקרים כאלה לא יישנו".

עוד אין תגובות, היו הראשונים להגיב!
כתבו תגובה
המשך באמצעות
שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון
יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר

 צילום: Avshalom Sassoni/Flash90

חזרה לשגרה: אין זום ואין מסכות

קרא עוד