חדשות כיפה

מול עיני הרוצח: "מלאכי שלנו ניצח בגדול וגם אנחנו"

שרה רוזנפלד, אמו של מלאכי הי"ד שנרצח בפיגוע טרור בשנת 2015, הגיעה לראשונה לבית המשפט הצבאי וביקשה להזכיר "שיש דם על הידיים של האיש הרע הזה". דבריה תורמו לערבית עבור אחד המחבלים שנכח בדיון

שרה ואליעזר רוזנפלד

שרה ואליעזר רוזנפלדצילום: פלאש 90. הדס פרוש

יותר משנתיים לאחר שבנה מלאכי נרצח, הגיעה אתמול (ראשון) שרה רוזנפלד לראשונה לבית המשפט הצבאי במחנה עופר, שם מתנהל משפטו של אחד מחברי חולית הטרור.

לפי הדיווח ב'ידיעות אחרונות', הסבירה רוזנפלד בדיון מדוע החליטה להגיע לבית המשפט: "חששתי שקול דמיו של מלאכי שלנו לא יצליח לזעוק חזק מדי מן האדמה, אז באתי לעזור לו לזעוק".

אמו של מלאכי הי"ד, נמנעה מלהביט בעיני אמג'ד מוצטפא צאלח חאמד, שהורשע באפריל 2016 ברציחתו של בנה, "זה מאמץ רגשי עבורי, אבל הפעם החלטתי שעבור הבן שלי אני אבוא, למרות שאני יודעת ששום דבר לא יחזיר לי אותו".

בהמשך היא התייחסה למחבל ואמרה כי היא רצתה להזכיר: "שיש דם על הידיים של האיש הרע הזה. דם יקר, דם נדיר, דם של איש גדול ומיוחד. רציתי להבליט ביתר שאת את ההבדל שבינו לביני. את ההבדל שבין כוח השנאה לכוחה של אהבה. את ההבדל שבין אדם שתוכו וליבו שחורים, רעים ורוצחים, לבין אמא שקרה לה הנורא מכל — ובכל זאת באה עם כוחות של חיים ואהבה", אמרה. את דבריה המתורגמים לערבית היא סיכמה: "מלאכי שלנו ניצח בגדול וגם אנחנו".

יש לציין כי לקראת סוף הדיון הביע המחבל  חרטה על מעשה הרצח כשאמר: "אני מודה שטעיתי ואני מתחרט על המעשים שעשיתי".

10.08.2017

1. מעניין באמת איך חלאת האדם הזה חזר בתשובה פתאום.... (עדינה)

מתחרט על המעשים שעשה... נו באמת. הוא שמח שהרג יהודי ושמח שיצא מזה בחיים ויוכל אחרי שישתחרר מהכלא בעסקה הבאה להרוג עוד יהודים.

הוא סה"כ מביע חרטה כדי שייקלו בענשו...

הזוי שצריך להגיע בכלל לשלב משפט של מחבל. הוא צריך למות הרבה לפני כן.

אני מקווה שהדברים המרגשים של שרה רוזנפלד האמיצה נגעו בשופטים ויגרמו להם לקבל החלטות נכונות. במחבל ימ"ש הם בוודאי לא נגעו.

דווח על תגובה לא ראויה
כתבו תגובה

המשך באמצעות

שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון

יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר

מירי רגב ויוסי דגן  צילום: רועי חדי

בשלום עכשיו טוענים לשחיתות בהתיישבות. דגן: "צביעות"

קרא עוד