חדשות כיפה

יתהפך לטוב

"זכרו שענייני העולם הזה הם הבל, והעיקר להמשיך בדרך הישרה בעוז ובגבורה..." - הרב שלמה אבינר שליט"א מגיב.


התפרסמה עלי בעיתון כתבה מכפישה, כל מיני טענות ישנות, שכבר נבדקו בעבר על ידי רבנים ואישי ציבור, נמצאו חסרות שחר, וכולן שקרים ודמיוות של שתי נשים, בשעה שהיו במשבר נפשי קשה, ופירשו באופן מעוות דברי סעד ועידוד שנתתי להן.
אין לשים לב, הכל יתהפך לטובה.
מדי יום באים אלי אנשים עם צרות נוראות ואני מעודד ומחזק אותם ואני מתבייש בעצמי, מי אני ומה אני לחזק ליבם של אנשים עם צרות נוראות, ולי אף פעם לא היו צרות. גם הצרה הזאת היא שום דבר בפרופורציה לצרות שאני שומע בכל יום. זכרו שענייני העולם הזה הם הבל, והעיקר להמשיך בדרך הישרה בעוז ובגבורה. מעולם לא הפריע לי לישון כשמעליבים אותי, אבל אם אני פגעתי באדם בטעות, זה מפריע לי לישון, וחזרתי ובקשתי סליחה עד שיסלח לי, אני חוזר ומבקש עוד דבר שאני מתבייש בו הוא מה שחז"ל אמרו שמי שמדברים עליו לשון הרע, שקרים והוצאת שם רע, אני מלא זכויות בלי שטרחתי ועמלתי עבורם.

מה שמעניין הוא שמעלילים עלי דווקא בנקודה שאני חזק בה. זה כבר אמר מרן הרב קוק שחושדים בו שהוא חס אמונה, וזו דווקא נקודתו החזקה. כמו משה רבנו שהיה פרוש גדול אפילו מאשתו והוציאו עליו שם רע שהוא בא על אשת איש (סנהדרין קי א). אמרתי לעטרת ראשנו הראשון לציון הג"ר מרדכי אליהו: ההשמצות נגדי אינן מגיעות לקרסולי ההשמצות נגד משה רבנו. הביט עלי בעיניו הטובות: גם כבודו לא הגיע לקרסוליו של משה רבנו...
מוכרח אני לומר שבמקרה שלנו הסטרא אחרא עשה מלאכתו כראוי. וזה דווקא מחזיק אותי להמשיך את עבודתי ביתר שאת וביתר עוז.
כשפונות אלי נשים מסכנות ופגועות, אני חייב לעזור להן. הצרות שמנסים לעשות לי עכשיו הן כאין וכאפס לעומת הסבל היומיומי שאני פוגש. אינני חושש מאיש, אני אמשיך בזה ואף יותר.

זכרו שיש לעבור על גשר צר מאוד והעיקר לא להתפחד כלל, ובסוף הכל מתהפך לטוב.

עקבו אחרינו בטוויטר
עוד אין תגובות, היו הראשונים להגיב!
כתבו תגובה

המשך באמצעות

שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון

יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר

בצלאל סמוטריץ' צילום: הלל מאיר, פלאש 90

סמוטריץ': "מזהירים אותי שלא לקחת את תיק המשפטים"

קרא עוד