חדשות כיפה

"כולנו מתאחדים": תמיכה חוצת מפלגות בניר ברקת

על רקע מאבקו במשרד האוצר בדרישה לתוספת תקציבית, התאחדו חברי מועצת העיר ירושלים לתמיכה בראש העיר. "דורשים מכחלון להעביר תקציב ראוי לבירת ישראל", אמרו

ברקת

ברקתצילום: פלאש 90. יונתן זינדל

חברי מועצת העיר ירושלים התאחדו למאבק במשרד האוצר, על רקע דרישתו של ראש העיר ניר ברקת לתוספת תקציבית. בסרטון שפרסמו הערב (ד') אמרו חברי המועצה: "כולנו מתאחדים למען ירושלים - חברי מועצת העיר מכל המפלגות, חילונים ומסורתיים, דתיים לאומיים וחרדים, ודורשים מכחלון להפסיק לפגוע בירושלים ולהעביר תקציב ראוי לבירת ישראל".

בסרטון מופיעים ראש העיר ניר ברקת, משה ליאון, סגנית ראש העיר יעל ענתבי, יו"ר סיעת ש"ס צביקה כהן, סגנית ראש העיר חגית משה, מרינה קונציביה, יו"ר סיעת אגודת ישראל יוסי דייטש, אברהם בצלאל, יעקב הלפרין, חיים אפשטיין, חיים כהן ויו"ר סיעת הבית היהודי דב קלמנוביץ'.

ברקת ציין בסרטון כי "כחלון נושא באחריות לפיטורים ולפגיעה אנושה בפרנסתם של למעלה מ-2,000 משפחות ירושלמיות. אני אמשיך להילחם למען ירושלים ואעשה הכל על מנת לפתור את המשבר ולעשות כמיטב יכולתי על מנת  למנוע את השבתת העיר. כחלון חייב לגלות מנהיגות ולצאת מהמחבוא שלו על מנת שנוכל לפתור המשבר".

טוען...

בעיריית ירושלים אמרו כי בשל תוכנית החירום, שבה היא נדרשת לקצץ 250 מיליון שקל, מבטלת העירייה פעילויות רבות ותכניות שונות שיביאו לכ-2,150 מפוטרים. הפיטורים והקיצוצים הנרחבים החלו לטענתם בעקבות החלטתו של כחלון שלא להעביר לעירייה את התקציבים הנדרשים לה להמשיך את הפעילות העירונית.

"לצערנו שר האוצר מנהל מלחמה פוליטית על גבם של תושבי ירושלים שתוצאתה פגיעה אנושה בירושלים ובתושביה, ומביא לכך שתושב ירושלמי מקבל 30% פחות משאר תושבי הארץ. זהו מאבק על עתידה של ירושלים ששותפים לו עובדי העירייה, הסתדרות מרחב ירושלים, וועדי ההורים, המנהלים הקהילתיים ברחבי העיר וכל אוהבי ירושלים ששולחים לשר האוצר אמירה חדה וברור: די להפקרת ירושלים", אמרו בעירייה.

עוד אין תגובות, היו הראשונים להגיב!
כתבו תגובה

המשך באמצעות

שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון

יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר

ישכנע אותם להצביע נגד? משמאל: חברי הכנסת אייכלר מוזס וגפני צילום: פלאש 90. מרים אלסטר

המשבר הבא? קריאה לח"כים החרדים להתנגד לחוק הלאום

קרא עוד