סגור

"ירושלים אחת": קמפיין ציבורי נגד חלוקת העיר

עמותת "ירושלים אחת" יוזמת קמפיין שטח עממי במסגרתו יחולקו דגלי מחאה בכל רחבי הארץ, זאת בתגובה לנאום אובמה ולחשש מפני חלוקת הבירה

אורי פולק
כז באייר התשעא
,
31 במאי, 2011 13:13
ירושלים אחת

ירושלים אחתצילום: ירושלים אחת

עמותת "ירושלים אחת" מכריזה היום (ג') על קמפיין חדש היוצא נגד חלוקת ירושלים, זאת בעקבות נאומו של נשיא ארצות הברית, ברק אובמה, בשבוע שעבר. במסגרת הקמפיין יחולקו עשרות אלפי דגלי מחאה במטרה להעביר מסר ברור כי העם בישראל מתנגד לחלוקת ירושלים.

במסגרת הקמפיין כבר הודפסו עשרות אלפי דגלים לרכבים ועליהם הסמל של ירושלים והסיסמה: "ירושלים אחת". פעילים התנועה אף יחלקו דגלים בעשרות צמתים ברחבי הארץ, כדי ליצור חזית מאוחדת נגד תוכניות החלוקה. בתנועה ציינו היום כי בכוונתם לרתום את הקמפיין בשטח לקמפיין מקביל ב"פייסבוק", באמצעותו יצטרפו כמה שיותר פעילים כדי להוות מכפיל כוח ציבורי להצהרות התנועה.

"מדובר בקמפיין שטח עממי במסגרתו יניפו עשרות אלפי ישראלים את דגל "ירושלים אחת" ויאמרו לא לחלוקת ירושלים", אומר שלמה רבינוביץ, רכז הפעילות של "ירושלים אחת". רבינוביץ מציין כי הצלחת התנועה בהסכמי קמפ-דיוויד, ששיאה בהפגנת המונים נגד הדיווחים על חלוקת העיר, תשוחזר גם בהזדמנות הנוכחית.

עוד אין תגובות, היו הראשונים להגיב!
כתבו תגובה
המשך באמצעות
שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון
יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר

 צילום: מאת Avi1111 dr. avishai teicher - נוצר על ידי מעלה היצירה, CC BY-SA 4.0, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=54806970

בגבעת שמואל לא מחכים: טפסי הרישום למוסדות חינוך כבר הוחלפו להורה 1 ו-2

קרא עוד