ח"כ שטרן: צאו מהסרט, ההסדרניקים אינם חיילים טובים יותר מאחרים

ח"כ אלעזר שטרן תוקף את מסלול ההסדר ואומר "הגיע הזמן שראשי הישיבות יבינו שהתנפצה האשליה - זה לא הנוער הכי טוב בצה"ל". הרב קרוב: לא מתרגשים מההשמצות

יונתן אוריך, כיפה
ב באב התשעג
,
09 ביולי, 2013 20:35
צילום: אבידן היימן

צילום: אבידן היימןצילום: צילום: אבידן היימן

ח“כ אלעזר שטרן תקף היום (ג‘) את מסלול ישיבות ההסדר וטען כי הישיבות הציוניות-דתיות שרויות בקונספציה לפיה ”הם הכי טובים“.

בראיון לערוץ הכנסת אמר שטרן כי "הגיע הזמן שראשי ישיבות ההסדר יבינו שהתנפצה האשליה שזה הנוער הכי טוב, שאין לו מתחרים, שהם החיילים הכי טובים וכמה שיש יותר זה יותר טוב, שהמפקדים בצבא רבים עליהם. זה לא נכון, הם חבר'ה טובים אבל לא יותר טובים מאחרים“.

”הרבה פעמים מבלבלים אותם עם תלמידי המכינות. מפקדי הצבא לא רבים עליהם“, הוסיף שטרן, שטען כי ”בעוד החברים שלהם נשארים בבסיס, תלמידי הישיבות שהשתחררו מצה“ל יוצאים עכשיו לחופשה של שלושה שבועות“.

בתגובה לדבריו אמר דובר איגוד ישיבות ההסדר, הרב זאב קרוב, כי ”אלעזר שטרן וציפי לבני תוקפים את הציבור הדתי לאומי בכלל ואת ישיבות ההסדר בפרט ללא הרף כבר שנה שלמה, מכיוון שהם זיהו כי בוגרי ישיבות ההסדר הם אחד הציבורים המשפיעים ביותר בחברה הישראלית כיום. בתורה, בצבא ובכל מערכות החיים בישראל. אם היה מדובר בקבוצה שולית שאינה משמעותית, ובחיילים שהמפקדים אינם רוצים אותם, לא היה שטרן משמיץ ללא רסן בניגוד למציאות ולעובדות“.

"האמת היא שישיבות ההסדר מבטאות כוחות אידיאלים. העם לא "קונה" את ההשמצות וגם שר הביטחון לא מתרגש מהצעקות והוא אישר השבוע עוד שתי ישיבות הסדר חדשות הנמצאות דווקא בגבעת אולגה ואופקים כחלק משותפות ישיבות ההסדר עם עם ישראל בכל מקום שהוא ובכל תחום שהוא“, הוסיף הרב קרוב. לדבריו, ”בזמן שתוקפים ומבזים את ההסדר, תלמידינו ימשיכו לעשות למען כלל ישראל, ולהעמיק את דרך התורה המחוברת לעם ישראל על כל חלקיו“.

עוד אין תגובות, היו הראשונים להגיב!
כתבו תגובה

המשך באמצעות

שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון

יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר

 צילום: דוברות המשטרה

משרד האוצר נגד משרד הבריאות: "המגבלות יוסרו כמתוכנן"

קרא עוד