בחירות 2019 סיקור מיוחד בכיפה

ח"כ יוגב על אפשרות החבירה לליכוד: "לא קונים ספקולציות"

מספר 2 ברשימת הבית היהודי ניסה להרגיע את הרוחות והתייחס לפיצוץ בין הרב פרץ לח"כ סמוטריץ, "פנינו לאיחוד מירב הכוחות הדתיים-לאומיים מתוך רצון לא לאבד קולות שאובדנם עלול להפיל ממשלת ימין"

משה ויסטוך, חדשות כיפה
ה באדר א'
,
10 בפברואר, 2019 8:48
מכחיש חבירה לליכוד. יוגב

מכחיש חבירה לליכוד. יוגבצילום: פלאש 90. יונתן זינדל

מספר 2 ברשימת הבית היהודי, ח"כ מוטי יוגב, התייחס הבוקר לפיצוץ במגעים בין מפלגות הבית היהודי והאיחוד הלאומי, ניסה להרגיע את הרוחות ולהזים את השמועות בדבר כוונותיו הפוליטיות של יו"ר רשימתו.

"הבית היהודי בראשות הרב רפי פרץ", אמר יוגב, "קם מחדש ובונה את עצמו כבית הפוליטי המרכזי של הציונות הדתית לגווניה. פנינו לאיחוד מירב הכוחות הדתיים-לאומיים מתוך רצון למצות את כל קולות הבוחרים במגזר הדתי לאומי ולא לאבד קולות שאובדנם עלול להפיל ממשלת ימין".

הרב רפי פרץ

ליכוד או איחוד לאומי? הרב רפי פרץצילום: פלאש 90

לדבריו, "הבית היהודי מכבד את המפלגות הנוספות: האיחוד לאומי, יחד, עוצמה יהודית ואחרים. בבית היהודי לא קונים ספקולציות ולחצים שבחלקם אינם אמת. בימים הקרובים יסתיים תהליך הרכבת רשימת הבית היהודי וצוותי המו"מ ישובו להיפגש ובע"ה תיבנה רשימה מאוחדת ככל האפשר, שתביא את התוצאה הגדולה ביותר שניתן בבחירות הבאות עלינו לטובה".

חבר הבית היהודי התייחס לדיווחים על כך שהמשא ומתן בין הצדדים הגיע למבוי סתום. אמש התקשר הרב פרץ ליו"ר האיחוד הלאומי, ח"כ בצלאל סמוטריץ, והודיע לו כי חזר בו מהסיכום אליו הגיעו לפני כניסת השבת, לפיה שתי המפלגות יונהגו במשותף על ידם.

סמוטריץ' טען כי "בעת הזו האפשרות להשתלב בליכוד כסרח עודף נראית קורצת יותר לאנשי הבית היהודי", זאת לאחר שהתגברו הערכות כי ראש הממשלה בנימין נתניהו מנסה להוביל את האיחוד הלאומי להתחבר עם הליכוד. בבית היהודי אף אמרו כי הם נערכים לריצה עצמאית לאור הקשיים במשא ומתן.

10.02.2019

1. די. לא צריך חהתחשב מחבורת העלקים של תקומה (בצלאל)

אנשי מריבה ולכלוך. ניתן רק להיכנס בערוץ שבע בכדי לקרוא את הלכלוך שלהם. לא ןהתאחד עם אנשים שאינם אנשי תורה או ישרי לב.
לא חענות לסמוטריץ הזה כלומנטק של כלומניק.
לא להתרגש, כי גם עומה יהודית לא תרצה להתאחד איתם גם כבוק טכני.
הבית היהודי חייבת לםעול לחיבור מיידי עם אלי ישי ולבחון איחטד טכני עם עוצמה. אין ספק שעם עוצמה קל יותר להתיבר מאשר עם סמוטריץ כשכוונת תקומה חבל ע את הבית היהודי.

דווח על תגובה לא ראויה
10.02.2019

2. המפד"לניקים היהירים המתנשאים (אחד שמבין)

הגאווה תעביר אתכם ואת כולנו מהעולם. ממש מהרסייך ומחריבייך. כל הגוש יפול בגלל המפד"ל שתהפוך למפז"ל וגנץ יהיה ראש הממשלה הבא.

דווח על תגובה לא ראויה
10.02.2019

3. מוטי, אחרי שהצהרת שאתה מעדיף לחבור לליכוד מאשר לעוצמה יהודית, יש להטיל ספק רב בדבריך (אריאל)

דווח על תגובה לא ראויה
כתבו תגובה
המשך באמצעות
שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון
יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר

ההפגנה בירושלים אמש צילום: יונתן זינדל, פלאש 90

ההפגנות נגד נתניהו: 16 נעצרו

קרא עוד