השר אריאל: אסור לנו לשתוק מול המתרחש בסוריה

בטקס חנוכת היישוב החדש "לשם" שבשומרון, אמר שר השיכון אורי אריאל כי "אנחנו בונים ב"לשם" כמו שבונים בראש העין". בהתייחס למציאות בסוריה אמר: "מתרחשת שם טרגדיה ופשע נוראי"

יונתן אוריך, כיפה 25/08/13 21:24 יט באלול התשעג

השר אריאל: אסור לנו לשתוק מול המתרחש בסוריה
ששון תירם, צילום: ששון תירם

שר השיכון אורי אריאל השתתף הערב (א‘) בטקס חנוכת השכונות החדשות ביישוב קדומים ובחנוכת היישוב החדש ”לשם“ שבשומרון. בטקס אמר השר אריאל כי ”אנו נמצאים היום במעמד מרגש של הנחת לבנה נוספת בארץ ישראל. אני אומר בצורה הברורה ביותר אני כאן לבנות לכם דירה ואנחנו עושים זאת בכל מקום בארץ“.

השר אריאל אמר כי ”אנחנו בונים בלשם 300 יח"ד כמו שאנחנו בונים בראש העין אלפים. אנחנו בונים בקדומים כפי שאנו בונים בקרית גת ובמודיעין. אנחנו בונים בירושלים כפי שאנחנו בונים בגליל. עם ישראל זקוק לדירות בכל מקום בארץ ואנחנו ניתן מענה לכולם בכל מקום! זה הדבר הכי נכון היום- ציונית וכלכלית. אנחנו בונים ואנחנו מורידים את המחירים כאן ובתל אביב. בדרכי לכאן התבשרתי על עוד שיווק מוצלח של מאות יח"ד בחריש ובנהריה. זה קורה היום, זה קורה בכל יום ויום“.

”מי שנמצא כאן היום מבין מדוע חזון שתי המדינות לא מציאותי ולא יקרה לעולם. מי שחושב שאפשר לאלץ אותנו לבנות רק בגבולות אושוויץ טועה. ואני מציע לו שיחפש את הפושעים הגדולים נגד האנושות במקום אחר. הם לא נמצאים כאן, הם נמצאים במקומות אחרים במזרח התיכון“, הוסיף השר אריאל.

בהתייחס למתרחש בסוריה אמר אריאל כי ”דווקא אנו שזעקנו כיצד העולם שותק בזוועות השואה, אסור לנו לשתוק אל מול המתרחש בסוריה. מתרחשת שם טרגדיה ופשע נוראי. חייבים לעצור את מי שמשתמש בנשק כזה. צריך לדאוג שלמשטרים דומים לא תהיה גישה לנשק דומה“.

כתבות נוספות

המשך באמצעות
שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון
יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר