השרה גמליאל בכנס נגד הbds: "טרור מדיני"

אירופה משנה כיוון? השרה לשוויון חברתי, ח״כ גילה גמליאל השתתפה בכנס תמיכה בישראל בפרלמנט האירופי ואמרה: ״על כל מדינות אירופה לשלוח מסר חד וברור נגד ארגוני החרם בדיוק כפי שעשו בריטניה וגרמניה״

חדשות כיפה
כו בטבת התשעז
,
24 בינואר, 2017 8:23
דוברות השרה גמליאל

דוברות השרה גמליאלצילום: דוברות השרה גמליאל

השרה גמליאל השתתפה אמש (ב׳) בכנס פרו- ישראלי שהתקיים בפרלמנט האירופי בבריסל וגינתה את פעילות ארגוני החרם ובראשם תנועת ה- BDS. בכנס השתתפו ראשי קהילות יהודיים מכל רחבי אירופה וכן חברי הפרלמנט האירופי. את הכנס ארגן EIPA, ארגון הגג של קהילות יהודי אירופה.

השרה גמליאל אמרה כי תנועת ה-BDS , המפעילה נגד מדינת ישראל בשנים האחרונות טרור מדיני תוך הפצת שקרים בקמפוסים ובאירועים אנטישמיים ברחבי העולם, אינה מעוניינת במציאת פתרון לסכסוך הישראלי- פלשתיני אלא פועלת למידורה של ישראל בעולם וחותרת תחת זכותה להתקיים כמדינה דמוקרטית ויהודית״. לדברי השרה, ״הם מוכיחים שאם חוזרים על אותו שקר במשך שנים, בסוף אנשים מאמינים לו. כנס התמיכה בישראל היום בפרלמנט האירופי בבריסל מוכיח שתרומתה של ישראל למדינות העולם בתחום הטכנולוגיה, הסייבר, חקלאות, רפואה וחדשנות היא מעל כל שקר וחרם שארגון ה BDS- מפיץ נגדנו״.

לפני הכנס נפגשה גמליאל עם סגן נשיא הפרלמנט האירופי, לואן פושקו (Loan Mircea Pascu)ואמרה כי היום תצא בפרלמנט קריאה חדה וברורה לכל נציגי האיחוד האירופי לצאת ולגנות את ארגוני החרם ולנקוט אמצעים, גם ע״י חקיקה, כפי שעשו בריטניה וגרמניה.

סגן נשיא הפרלמנט, פושקו, אמר כי ״נוכחותכם כאן מכל מדינות אירופה וישראל מוכיחה את הקשר האדוק בין העם היהודי. ישראל מבחינת האיחוד האירופי היא עמוד של ביטחון ביחס למיקומה ואנו סומכים עליכם, גם אם יש לעיתים ויכוחים על נושאים עקרוניים״. סגן הנשיא התייחס לכניסתו לתפקיד של נשיא ארה״ב דונלד טראמפ ואמר כי היא ״מביאה ללא ספק נקודת מבט שונה בכל הקשור לתהליך השלום ואני מקווה שנמצא יחד את המשותף על פני המפריד״.

אירוע צד בחדר צדדי בו נכחו עשרות בודדות של משתתפים וזאת לאחר שהבינו שכנס תמיכה בישראל מתקיים באולם הגדול.

עוד אין תגובות, היו הראשונים להגיב!
כתבו תגובה

המשך באמצעות

שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון

יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר

נתניהו ורעייתו  צילום: קובי גדעון, פלאש 90

ח"כ ניצן הורוביץ: "על הנאשם נתניהו לפנות את הזירה הפוליטיות מיד"

קרא עוד