סגור

השומרון – הגזרה הרגועה ביותר ביהודה ושומרון

נתונים של מחלקת הביטחון במועצה האזורית שומרון ושל צה"ל מראים כי ישנה ירידה משמעותית במספר יידויי האבנים בשומרון מפברואר השנה - ירידה של כמעט 40%

חדשות כיפה
יא באב התשעג
,
18 ביולי, 2013 12:10
יחצ

יחצצילום: יחצ

המועצה האזורית שומרון חושפת היום (ה‘) נתונים חדשים על מצב הביטחון בשומרון: על פי הנתונים שקיימים הן בידי מחלקת הביטחון במועצה האזורית שומרון והן בידי צה"ל נרשמה ירידה של כמעט 40% במספר יידויי האבנים בשומרון - מ-73 יידויי אבנים בחודש פברואר נרשמה ירידה ל-28 יידויי אבנים ביוני. מספר בקבוקי התבערה ירד ל-2 בחודש יוני ומספר אירועי הפח"ע בצירים ירד ל-3.

יהונתן שמחי, מנהל אגף הביטחון במועצה האזורית שומרון, אומר כי "אכן אחרי תקופה לא פשוטה, אנחנו שמחים לראות שגזרת השומרון הפכה לגזרה הרגועה ביותר ביו"ש. הן מבחינת מספר זריקות אבנים והן מבחינות אחרות. את הרגיעה הזו אנחנו מייחסים לפעילות של צה"ל בנושא שהביאה לתוצאות יפות".

גרשון מסיקה, ראש המועצה האזורית שומרון, התייחס גם הוא לדברים ואמר: "זה המקום להודות למפקדי חטמ"ר שומרון אפרים ומנשה שעושים כאן עבודה חשובה, והצליחו להביא לרגיעה ולירידה משמעותית במספר אירועי הפח"ע. אנחנו שמחים על חזרת הביטחון לשומרון אך מבקשים להזכיר כי הרגיעה היא תוצאה של פעילות ברוכה של צה"ל שאנחנו מקווים שתמשיך לתת פירות כאלו“.

עוד אין תגובות, היו הראשונים להגיב!
כתבו תגובה
המשך באמצעות
שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון
יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר

לימודים בתקופת הקורונה צילום: shutterstock

רשת החינוך 'נעם-צביה' לתלמידים: לכו להתחסן בהקדם

קרא עוד