סגור

הרב שלום כהן: ישי הלך לבית הכסא

הרב שלום כהן, ראש מועצת החכמים של ש"ס, תקף השבת בחריפות את מפלגת ´העם איתנו´ של ח"כ יוני שטבון וח"כ אלי ישי ואמר: "ישי הלך לבית הכסא"

נתנאל לייפר, כיפה
ה בטבת התשעה
,
27 בדצמבר, 2014 21:10
פלאש 90

פלאש 90צילום: פלאש 90

בדרשתו השבועית בליל שבת תקף הרב שלום כהן את אלי ישי בחריפות, וטען ש'הלך לבית הכיסא', זאת בהתייחסו לשלטי הבחירות של המפלגה החדשה: "ראיתי מודעות 'בכל ביתי נאמן הוא', הוא צודק שהיה בביתו נאמן, אבל עכשיו שעזב את ביתי והלך לבית הכסא הוא כבר לא נאמן".

ניתן להסביר את הדברים החריפים גם כלפי פטרונו הרוחני של ישי, הרב מזוז שישיבתו נקראת 'כיסא רחמים' וגם עניין חבירתו של ישי לשטבון חובש הכיפה הסרוגה שהרב כהן הרבה לתקוף בשנתיים האחרונות.

בנוסף, האשים הרב שלום כהן, בדרשת ליל שבת שהתקיימה בבית הכנסת 'נווה יצחק' בבני ברק, שם שהה לרגל שמחת בר המצווה של נכדו, את ישי באינטרסנטיות וברדיפת כבוד והתייחס גם לנושא הסקרים שמעניקים לש"ס מספר מנדטים נמוך, "ש"ס - ראשי תיבות "שקר סקר".

הרב כהן ידוע בסגננו החריף, כזכור, לפני שנה וחצי אמר "כתוב מלחמה לה' בעמלק. אין הכסא שלם כל עוד שיש עמלק. כס זה כיפה סרוגה. כל עוד שיש כיפה סרוגה, אין הכסא שלם! זה עמלק… מתי יהיה הכסא שלם? כשאין כיפה סרוגה… אלה יהודים אלה?".

עוד אין תגובות, היו הראשונים להגיב!
כתבו תגובה
המשך באמצעות
שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון
יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר

החיסון של מודרנה צילום: shutterstock

מודרנה הודיעה: החיסון שלנו עובד נגד המוטציות החדשות

קרא עוד