סגור

הרב לאו במפגש עם חיילים פצועים: לוחמים גיבורים שחפצים לשוב להגן על עמם

הרב הראשי דוד לאו ביקר חיילים פצועים בבית החולים ברזילי באשקלון. הרב חיזק את החיילים ומשפחותיהם. לאחר יציאתו מבית החולים אמר "לוחמנו רוצים לפעול כדי לשמור ולהגן על עם ישראל"

חנן גרינווד, כיפה
כב בתמוז התשעד
,
20 ביולי, 2014 17:20
ירח טוקר

ירח טוקרצילום: ירח טוקר

הרב הראשי דוד לאו ביקר היום (א') את החיילים הפצועים בבית החולים ברזילי באשקלון. הרב לאו, שהגיע לסיור במחלקות השונות בהם מטופלים הלוחמים שנפגעו בלחימה בעזה, חיזק את החיילים ומשפחותיהם וענה לשאלות הלכתיות כדוגמת הנחת תפילין בשעת תוך כדי לחימה ולחילופין לאחר פציעה וכו'. הרב הראשי עבר בין מיטות החיילים ובירך אותם שישובו לביתם בשלום בריאים ושלמים.

ביציאתו מהמקום אמר הרב לאו כי פגש לוחמים גיבורים שחפצים לשוב לקרב להגן על העם, "זהו היופי של עמנו. ראיתי רופאים מסורים, הורים יקרים ובעיקר את בנינו, לוחמנו וחיילנו שרוצים רק לפעול כדי לשמור ולהגן על עם ישראל שסובל מהטרור הרצחני שלא פוסק לרגע".

תוך כדי ביקורו של הרב לאו בבית החולים נשמעה אזעקה והרב הראשי יחד עם צוות בית החולים ומשפחות החיילים הוכנסו לאזור מוגן. הרב הראשי לישראל קרא בביקורו לעם להמשיך בתפילה ובתהלים להצלחתם ולשלומם של החיילים המצויים בסכנה ובשטח אויב. "הם שלוחי מצוה של כולנו ועל כולם להתפלל להצלחתם, שלומם ושובם בעז"ה לשלום לחיק משפחותיהם וחיק בני עמם".

(צילום: ירח טוקר)

עוד אין תגובות, היו הראשונים להגיב!
כתבו תגובה
המשך באמצעות
שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון
יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר

 צילום: shutterstock

"הנסיון הזה לא סבבה" תפילת החתן המיוחדת שריגשה את המוזמנים

קרא עוד