הרב אמסלם: "עם שלם" ממשיכה קדימה לבחירות הבאות

הרב ח"כ חיים אמסלם לא מוותר על החזון הפוליטי והחברתי והודיע כי בכוונתו להמשיך את פעילות "עם שלם", עד הבחירות הבאות. "זה רעיון גדול, לא רק מפלגה. בפעם הבאה נכנס", אמר

אורי פולק, כיפה 04/02/13 15:41 כד בשבט התשעג

הרב אמסלם: "עם שלם" ממשיכה קדימה לבחירות הבאות
עם שלם, צילום: עם שלם

הרב ח“כ חיים אמסלם כינס אמש (א‘) את פעילי מפלגתו, חברי רשימתו לכנסת ואנשי המטה שלו, הודה להם על פעילותם בבחירות לכנסת ה-19 והודיע כי בכוונתו להמשיך ולהוביל את התנועה אל הבחירות הבאות לכנסת ה-20.

”עם שלם היא תנועה שממשיכה לנוע קדימה“, אמר הרב אמסלם, ”אנחנו חיים, נושמים ותוססים. מדובר ברעיון ולא רק במפלגה. מדובר ברעיון גדול הרבה יותר גדול מכניסה לכנסת ולכן אנחנו נמשיך בהתפקדות של פעילים, בריכוז החברים ובהקמת המטות, כי הרעיון שלנו הוא רעיון אמיתי. אם הפעם לא נכנסנו - בפעם הבאה אנחנו נכנס“.

מיד אחרי הבחירות, עם היוודע תוצאות האמת שהותירו את ”עם שלם“ מחוץ לאחוז החסימה ולכנסת ה-19, אמר הרב אמסלם כי ”אמנם לא עברנו את אחוז החסימה, אבל הצביעו לנו מעל 40,000 אמיצים וזה ממלא אותי גאווה“. הוא ציין כי ”קולכם הרם שהשמעתם בהצבעתכם לא יהיה לשווא והוא נותן לי את הכח להמשיך“. הרב אמסלם אמר כי בכוונתו ”לעבוד קשה למען העם והמדינה והאמת שלנו עוד תנצח“.

כתבות נוספות

המשך באמצעות
שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון
יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר