סגור

הרב אליעזר איגרא חוזר להתמודד על הרבנות הראשית

דיין בית הדין הרבני הגדול החליט להחזיר את מועמדותו לתפקיד הרב הראשי, לאחר שמועמדותו של הרב יעקב אריאל ירדה מהפרק - בעקבות קריסת ה"דיל" שהציג הרב חיים דרוקמן

יונתן אוריך, כיפה
יח בסיון התשעג
,
27 במאי, 2013 12:27
מירי אמיתי

מירי אמיתיצילום: מירי אמיתי

הרב אליעזר איגרא, דיין בית הדין הרבני הגדול, החליט היום (ב‘) להחזיר את מועמדותו לתפקיד הרב הראשי לישראל, זאת לאחר קריסת ה“דיל“ שהציג הרב חיים דרוקמן, למינויו של הרב יעקב אריאל לתפקיד.

הרב איגרא הסיר את מועמדותו באופן זמני לאחר שהרב דרוקמן החל לקדם את מועמדותו של הרב אריאל, אך מאחר והנושא ירד בשלב זה מהפרק, הוא החליט להתמודד מחדש לתפקיד. הוא הכריז מחדש על מועמדותו בשיחה עם העיתונאי קלמן ליבסקינד ברדיו "גלי ישראל".

הרב אליעזר איגרא משמש כרבה של כפר מימון ודיין בית הדין הרבני הגדול. לאחר שהודיע על התמודדותו הוא הסביר כי ”קיבלתי פנייה מראשי רבני הציונות הדתית, ולאחר שהתייעצתי עם הרב אריאל, הרב ליאור, הרב דרוקמן ורבנים נוספים מכל גווני הקשת, כולל רבנים חשובים מהציבור החרדי, רבנים חשובים מהציבור הספרדי וגדולי הדיינים שתמכו במהלך הזה, החלטתי ללכת על התפקיד“.

תומכיו של הרב איגרא מנסים לקדם את מועמדותו נגד הרב סתיו ואף יזמו כנס רבנים מטעמו, בו נערכה הצבעה, שבסופה הכריזו עשרות רבנים על כך שהרב איגרא הוא-הוא מועמד הציונות הדתית לתפקיד.

עוד אין תגובות, היו הראשונים להגיב!
כתבו תגובה
המשך באמצעות
שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון
יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר

אילוסטרציה צילום: יוסי אלוני, פלאש 90

קורונה בישראל: 3,167 מאומתים חדשים מתוך 34,749 בדיקות

קרא עוד