הרב אלון: למעשיי לא היה שום אופי מיני

בתשובתו לכתב האישום שהוגשה לבית המשפט, הכחיש הרב מוטי אלון את המעשים המיוחסים לו וטען כי גם אם נפגש עם המתלוננים, ליטף או חיבק אותם, הרי שעשה זאת מטעמים חינוכיים

אורי פולק 22/01/12 09:51 כז בטבת התשעב

הרב אלון: למעשיי לא היה שום אופי מיני
Shalom, צילום: Shalom

הרב מוטי אלון, המואשם בביצוע מעשים מגונים בשני נערים, הגיש היום (א') את תשובתו לכתב האישום לבית משפט השלום בירושלים. הרב אלון מכחיש את האישומים המיוחסים לו וטוען במכתבו כי למעשיו לא היה שום אופי מיני.

בתשובתו של הרב אלון נכתב כי גם אם הוא "נפגש עם הנערים, ליטף אותם וחיבק אותם, הרי שעשה זאת כפי שהתנהל במשך עשרות שנים כלפי דורשי עצתו שביקשו ממנו עידוד וחיזוק". עוד טוען הרב כי מדובר בחלק ממשנתו החינוכית, בעת שהיה ראש ישיבת "הכותל".

משפטו של הרב אלון החל לפני כחודש, עם הקראת כתב האישום נגדו. עו"ד יעקב רובין, המייצג את הרב, אמר בדיון כי "הרב אלון יודה באותן עובדות שאין בהן שום עבירה פלילית ויכחיש כי המעשים שנעשו היו לצורך מיני כלשהו כמפורט בכתב האישום". עו"ד רובין הבהיר כי הרב יכחיש באופן נחרץ כל ביצוע של מעשים מיניים בתלמידיו ואמר כי הרב אלון דורש כי המשפט יתנהל בדלתיים פתוחות ובפומבי. "בשלב הזה הרב אלון מכחיש את האישום", הדגיש עו"ד רובין.

כפי שדווח בכיפה, לפני כחודש כינס הרב אלון מסיבת עיתונאים והתייחס באופן פומבי לכתב האישום נגדו. "הגיע הזמן לומר בברירות כי בכל שנותיי האמורות מעולם לא עשיתי שום מעשה ולא במלל בכוונה מינית כלפי מי מתלמידיי או מהפונים אליי. כל ניסיון לטעון כאילו הודיתי אי פעם במעשה שכזה הוא שקר גס ומתועב. מעולם לא עשיתי שום מעשה מתוך כוונה מינית, מדובר ברדיפה של פורום 'תקנה'", ציין אז הרב אלון.


כתבות נוספות

המשך באמצעות
שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון
יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר