שר הקייטנולוגיה

השר דניאל הרשקוביץ ביקר בקייטנות שמפעיל משרד המדע במגדל העמק ובכרמיאל והבטיח: "כיו"ר המפלגה אני מתכוון להשקיע בפריפריה, הבית היהודי הוא הבית הטבעי של ערי הפיתוח"

אורי פולק, כיפה 02/08/12 18:47 יד באב התשעב

שר הקייטנולוגיה
לוי אגרונוב, צילום: לוי אגרונוב

שר המדע והטכנולוגיה ויו"ר הבית היהודי, דניאל הרשקוביץ, ביקר היום (ה') בקייטנות המדעיות של משרד המדע בטכנולוגיה במגדל העמק ובכרמיאל. במסגרת ביקורו בקייטנות העביר השר שיעור במדע וחילק פרסים לתלמידים המצטיינים.

הרשקוביץ סייר בקייטנות המדע במגדל העמק ובכרמיאל, לאחר שבימים האחרונים ביקר בקייטנות בקרית מלאכי, קרית גת ואופקים, זאת כחלק מפעילויות קיץ שיזם השנה משרד המדע והטכנולוגיה, במטרה לפתח את תחומי המדעים בקרב בני הנוער בפריפריה.

במהלך הביקורים נפגש השר גם עם פעילים בולטים של "הבית היהודי" וסיפר כי עם כניסתו לתפקיד הנחה את אנשי משרדו לגבש תוכנית ארוכת טווח לפעילות מסיבית בפריפריה, שתביא לצמצום הפערים בנושא המדע והטכנולוגיה. "השקענו עשרות מיליוני שקלים בעיירות הפיתוח ואנו רואים כבר עכשיו תוצאות מדהימות״, ציין הרשקוביץ, "כיו״ר המפלגה אני מתכוון להתמיד ולהשקיע במקומות אלה ואין לי ספק שנראה תוצאות נהדרות גם בתחום הפוליטי. "הבית היהודי" הוא הבית הטבעי של בני עיירות הפיתוח, שרובם דתיים ובעלי זיקה עמוקה למסורת ישראל".

שמעון חזן, חבר מועצת העיר קרית מלאכי מטעם "הבית היהודי" הודה לשר ולצוותו ואמר כי התלמידים נחשפו בקייטנה לתחומי המדע ברמה הגבוהה ביותר. ״הודות למשרד המדע והטכנולוגיה זכו התלמידים לחוויות נהדרות בתחום הרובוטיקה והמדעים. הקייטנה הזו היא שילוב של הנאה ולמידה מעשירה, שמציידת את התלמידים בידע חשוב ומגרה את סקרנותם".

קייטנות הקיץ של משרד המדע והטכנולוגיה מתקיימות בכ-50 ישובים בפריפריה. בין היישובים: אשקלון, באר שבע, אילת, ירוחם, אלון מורה, נווה צוף ועוד רבים.

כתבות נוספות

המשך באמצעות
שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון
יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר