סגור

טאוב לועדת המפקד: אם אתם רוצים לרענן השורות, צמצמו את ההוצאות

עמיעד טאוב המתמודד לרשימת "הבית היהודי" פנה לועדת המפקד בבקשה להוזיל את דמי ההשתתפות שנדרשים לשלם המתמודדים הצעירים לרשימה לכנסת

אורי פולק, כיפה
ח בתשרי התשעג
,
24 בספטמבר, 2012 14:05
יחצ

יחצצילום: יחצ

עמיעד טאוב, המתמודד לרשימת "הבית היהודי", פנה היום (ב') לחברי ועדת המפקד בבקשה להתחשב במצבם הכלכלי של המתמודדים הצעירים ולהפחית את עלויות ההשתתפות שעליהם לשלם במסגרת ההתמודדות לרשימה לכנסת.

על פי תקנון המפלגה, כל מתמודד נדרש לשלם 150 שקלים דמי התמודדות לחברות בסניף ועוד 300 שקלים להתמודדות לועידת המפלגה. משמעות הדבר, מתמודד צעירים המבקש להתמודד נדרש לשלם סכום של 450 שקלים רק עבור הגשת המועמדות - עוד בטרם התחיל את הקמפיין, גייס מטה והפעיל מתנדבים.

"בימים אלו בהם עם ישראל כורע תחת הנטל הכלכלי האפשרות של כוחות צעירים להתמודד מול כוחות טובים וותיקים הנהנים מיתרונות פיננסיים אלקטוראליים ארגוניים ותקשורתיים אינה קלה כלל וכלל", כתב טאוב במכתבו ליו"ר ועדת המפקד הרב דני טרופר ולחברי הועדה.

טאוב כי הוא "סבור כי יש מקום להקל על ציבור הצעירים המתמודד ולהפחית את סכומי ההתמודדות למחצית מהסכום הנקבע למתמודדים המבוגרים על מנת שהכסף לא יהווה שיקול מעכב בהתמודדותם של הצעירים למוסדות המפלגה וזאת מתוך ראייה של טובת המפלגה והציונות הדתית וגם של הצעירים המצטרפים למפלגה בהמוניהם ומבקשים לראות נציגים צעירים משתלבים בהנהגתה ובמוסדותיה באורח ישר ערכי והגון".

עוד אין תגובות, היו הראשונים להגיב!
כתבו תגובה

המשך באמצעות

שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון

יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר

נפתלי בנט צילום: תומר נויברג, פלאש 90

בנט: אחרי הבחירות - ימינה תישאר מאוחדת

קרא עוד