סגור

האם משי-זהב בדרך ל"האח הגדול"?

יו"ר זק"א נפגש עם הפקת התוכנית והביע נכונות עקרונית להשתתפות בעונת ה-VIP של הריאליטי הפופולארי, במידה ויתאפשר לו לשמור שבת וצניעות

אורי פולק
יט בתמוז התשעא
,
21 ביולי, 2011 12:26

צילום:

הפקת "קשת" כבר נערכת במרץ לקראת עונת ה-VIP של תוכנית הריאליטי הפופולארית "האח הגדול", ולראשונה מסתמן כי מועמד חרדי צפוי להשתתף בתוכנית. יהודה משי-זהב, יו"ר ארגון זק"א, נפגש השבוע עם הפקת התוכנית והביעה נכונות עקרונית להשתתף בהרכב הסלבריטאים שישתתפו בריאליטי - כך דיווח הבוקר (ה') העיתון "ידיעות אחרונות".

על פי הדיווח, הפקת התוכנית פנתה באחרונה לכמה ידוענים וביקשה מהם לקחת חלק בעונה החדשה של תוכנית הריאליטי. בין היתר פנתה ההפקה גם למשי-זהב, שהביע את הסכמתו ואף גיבש הסכם עקרוני עם ההפקה, שבמידה ויאושר, יוכל להשתתף בעונת ה-VIP של התוכנית אשר תתחיל בעוד מספר חודשים.

ואולם בשיחה עם אתר "כיכר השבת", הבהיר משי-זהב כי לא ישתתף בתוכנית אם התנאים העקרוניים שהציג לא יאושרו. "במידה ואראה שאנשי ההפקה באים לקראתי בתכנים יהודיים החשובים לי, כמו: הקפדה על צניעות, שמירת שבת, וארגיש שאוכל לקדם בתוכנית את הערכים בהם אני מאמין ולגרום לקירוב לבבות בין חלקי העם ולקדש שם שמים - אין שום סיבה שבעולם שלא אשתתף בתוכנית", אמר יו"ר זק"א.

משי-זהב אישר את המשא ומתן שקיים מול ההפקה וציין כי מגעים דומים התנהלו גם בעונה הקודמת, אך בוטלו ברגע האחרון בשל אילוצי לוח-זמנים מצידו. "בשבוע האחרון שוב פנו אליי והציעו לי לקחת חלק בתוכנית. בשבוע הבא אני צפוי לפגוש את אנשי "קשת", ונראה כיצד יתקדמו הדברים", הבהיר משי-זהב, שהדגיש כי "אם מטרת המפיקים היא שאהיה על תקן "נער שעשועים" של התוכנית, אסרב בכל מחיר".

מהפקת "האח הגדול" טרם נמסרה תגובה לדברים.

עוד אין תגובות, היו הראשונים להגיב!
כתבו תגובה

המשך באמצעות

שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון

יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר

 הרב שמואל אליהו צילום: רוני חי

הרב שמואל אליהו: לא לגעת בגבינות תוצרת חוץ, לא משנה ההכשר

קרא עוד