במוצאי בחירות

והנה הסתיימו להם הבחירות. נראה שחוץ מלבזבז כסף על תשדירים וניירת כלום לא השתנה. נכון? שקר וכזב! זה מה שהתקשורת מנסה למכור לנו...

יעל שושני 26/02/03 00:00 כד באדר א'



והנה הסתיימו להם הבחירות. נראה שחוץ מלבזבז כסף על תשדירים וניירת כלום לא השתנה. נכון?


שקר וכזב! זה מה שהתקשורת מנסה למכור לנו. למעשה העם הצביע ימינה ובגדול. אלא מה, כנראה שהתאוריה המופרעת שלי בדבר קרניים טלפתיות חזקות המופעלות על ראשי ממשלה ללכת שמאלה מתבררת כנכונה עם כל דקה שעוברת ולכן, הצעתי היא כמובן לשנות את השיטה, ולא לתת לאף אחד להיות ראש ממשלה. אלה תמיד פועלים הפוך מרצון העם! יעשו הנבחרים ממשלה, יחליטו החלטות, ואולי סוף סוף תהיה פה דמוקרטיה ונתחיל לפתור את הבעיות הרבות הניצבות בפני העם הזה. ( לפחות כמספר חברי הכנסת אם לא יותר מכך.)


היה יכול להיות פשוט אילו אבל הבוס הגדול שבשמיים כנראה חושב אחרת. עד שלא תקוץ נפשנו בשיטות האנושיות המופרכות כנראה לא נדע שלווה. וכך הוא משאיר בלבנו תקווה אמיתית ושלמה למשיח. המשיח ההוא שאמור לבוא ולגאול אותנו על אמת , בלי סיסמאות שקריות או סיסמאות אמיתיות שיתכחש להן רגע אחרי שיבוא, שיבוא ויגלה מה באמת מאחד את העם המגוון שלנו, ויוציא מכולנו את הטוב. בלי כעסים ויכוחים ומריבות, אור גדול וחזק. שפתאום נבין את הכל אחרת. הדרך תהיה לפתע ברורה וכל אחד ימצא בה את הנתיב שלו. מול החושך הגדול, התקווה לאור הזה רק הולכת ומתחזקת ולאט לאט קונה לה מקום בלבבות.




* המדור בית חם מתפרסם אחת לחודש בעיתון חדשות בנימין


כתבות נוספות

המשך באמצעות
שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון
יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר