פרוייקט הסקי הדתי

דני דיין: הציונות הדתית יורה לעצמה ברגל

ראש מועצת יש"ע לשעבר בביקורת חריפה על "ההליכה העיוורת" של הציונות הדתית אחרי נפתלי בנט: "הציונות הדתית תלך נגד עקרונותיה, תאבד עצמה לדעת בגלל סכסוך אישי בין שני אנשים?"

אורי פולק, כיפה 26/02/13 11:03 טז באדר התשעג

ארי בריגס, צילום: ארי בריגס
ארי בריגס, צילום: ארי בריגס

ראש מועצת יש“ע לשעבר, דני דיין, מותח היום (ג‘) ביקורת על התנהלות הציונות הדתית, בעיקר במישור הפוליטי, ומסביר מדוע התנגד לנפתלי בנט.

”אני נדהם לראות את הציונות הדתית המפוארת הולכת כסומא בארובה כנגד עצמה וכנגד ההתיישבות בישע. פורמת כל ברית שנטוותה במשך עשרות שנים של עבודה קשה. מגיעה אל השנים הקשות שעומדות בפניה, בפנינו, עם 12 מנדטים אבל מעורטלת מכל בן ברית, אחרי שהתנכרה לכולם“, כתב היום דיין בעמוד הפייסבוק שלו. לדבריו, ”בכנסת הקודמת היו בשדולת ארץ ישראל למעלה מ-40 ח״כים ועשרות שרים וסגני שרים. הפעם איש לא יצטרף אליה חוץ מאנשי הבית היהודי עצמם“.

ראש מועצת יש“ע לשעבר ציין אמנם כי ”הליכוד עשה דברים בלתי ראויים במערכת הבחירות. נכון, ביבי לא אוהב את בנט וסיבותיו עמו. זה היה ידוע גם לפני הפריימריז בבית היהודי. אז מה? אז בגלל זה הציונות הדתית תלך נגד עקרונותיה המקודשים ביותר? תאבד עצמה לדעת בגלל סכסוך אישי בין שני אנשים?“.

”באיוולת של מי שמסכים עם דרך זו ובשתיקת הכבשים של מי שחולק עליה, הציונות הדתית - שאיני נמנה עליה אך אוהב אותה בכל לבי - יורה לעצמה ולהתיישבות ביש״ע צרור אחר צרור ברגל. אני מקווה שעוד לא ירתה לעצמה ולנו בראש“, סיכם דיין.

כתבות נוספות

המשך באמצעות
שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון
יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר