סגור

גיוס המונים להפצת מסריו של הרב לוינשטיין

"אג'נדה צבאית? כיצד תפיסת המגדר מפוררת את צבא העם". מיזם חדש בהדסטארט מנסה לגייס עשרות אלפי שקלים כדי להפיץ את החוברת שבה תוקף הרב את הפמיניזם שלטענתו חדר לצבא. קראו את אסופת המאמרים

משה ויסטוך
כ באדר התשעח
,
07 במרץ, 2018 14:53
הרב יגאל לוינשטיין

הרב יגאל לוינשטייןצילום: צילום מסך

פרוייקט גיוס המונים חדש מנסה להגיע לסכום של עשרות אלפי שקלים במטרה להפיץ חוברת, המאגדת שורת מאמרים הלקוחים משיעורי של הרב יגאל לוינשטיין בנושאי צבא ופמיניזם, לציבור הרחב.

ראש המכינה בעלי הותקף בעבר מספר פעמים בעקבות שורת התבטאויות שהביע בשיעוריו נגד להט"בים ("סוטים") וגיוס נשים לצבא. לאחרונה הוא יצא בסדרת שיעורים שבהם ניתח את עולם הפמיניזם ואת חדירתו, כפי שטען, לצה"ל.

החוברת "אג'נדה צבאית? כיצד תפיסת המגדר מפוררת את צבא העם", מכילה 12 מאמרים שנלקטו בעקבות שיעוריו של הרב לוינשטיין בנושאי פמיניזם, מגדר וצבא. במהלך השיעורים הקריא הרב את מסמך היוהל"ם, שהופץ לפני כמה שנים והציג את תפיסת הצבא המחודשת בנושא שוויון מגדרי, וניתח אותו כמעט מילה במילה.

אחד מיוזמי המיזם, דודי וכטל תושב נווה שלדבריו עוסק בחינוך וכותב מאמרים בסוגיות דת ומדינה, מנסה לגייס 50 אלף שקלים לטובת הפצת החוברת ונכון להיום הוא הגיע ליותר ממחצית היעד כשנשארו 16 יום לסיום המהלך.

"החוברת שלפניכם חושפת את העובדות המוסתרות והמושתקות, אלו שרצו שלא נכיר ולא נדע", הוא כתב בדברי ההסבר למיזם, "בחוברת מובא מסמך צה"לי שפורסם בשנים האחרונות, מסמך לכאורה תמים וזניח שמסביר מדוע היה צריך לשנות אות אחת בשמו של תפקיד צה"לי עתיק יומין, ולהפוך את היוהל"ן – יועצת הרמטכ"ל לענייני נשים, ליוהל"ם – יועצת הרמטכ"ל לענייני מגדר".

בהמשך הוא הסביר כי ניתוח המסמך הוצג על ידי הרב יגאל לוינשטיין, לדבריו, נקלע "לכמה סערות ציבוריות, ספג עלבונות וגינויים, מחאות והשמצות, אשר תכליתן, כך יגלה כל מי שיקרא את החוברת, אחת – השתקתו מלומר ולספר את כל מה שידוע לו על השינויים הדרמטיים המתחוללים מתחת לאפנו בצבא".

עוד הוא כתב כי "כל מי שצה"ל יקר לליבו נקרא לסייע להחזיר את השפיות לצה"ל, מי שמבין את מלחמת התרבות בה אנו נמצאים מוזמן להשתתף בכלי ההסברה הכל כך חשוב ומשפיע שלפנינו".


להורדת הקובץ

07.03.2018

1. תנו קישור להדסטארט! (חנה)

דווח על תגובה לא ראויה
07.03.2018

2. קישור (נריה בולאק)

https://www.headstart.co.il/projectsupporters.aspx?id=26108

דווח על תגובה לא ראויה
07.03.2018

3. קישור לפרוייקט למי שרוצה לתרום (קישור לפרוייקט למי שרוצה לתרום)

https://www.headstart.co.il/project.aspx?id=26108

דווח על תגובה לא ראויה
07.03.2018

4. כל מי שתורם שיתבייש הוא שותף (יוסף שרביט)

כל מי שתורם שותף לפרשנות האמיתית של הלורה. אוי ואבוי. חחחח
תתרמו אחים תתרמו.

דווח על תגובה לא ראויה
08.03.2018

5. הפרויקט נמצא כאן (דוד המקשר)

הנה קישור לעמוד גיוס כספים
https://www.headstart.co.il/project.aspx?id=26108

דווח על תגובה לא ראויה
08.03.2018

6. שיא הגיחוך בפמפלט הזה, על המון השטויות וההבלים המהבילים שכתובים בו (עומר)

שכולם שמים ללעג ולקלס את האינטליגנציה האנושית, שהכותב טורח לרשום בשוליים העליונים שלו את הסיסמה, או אולי את משאת ליבו, בס"ד - ר"ל בסייעתא דשמיא. ואולי יש לומר שהמאמר הוא שנתון "בסד" כלומר מקובע.

דווח על תגובה לא ראויה
08.03.2018

7. יישר כח לרב על החיזוק!! הרב לווינשטיין הוא האני מאמין שלנו (הנביא היומי)

תודה רבה לרב על תורתו המאירה והקדושה והטהורה

דווח על תגובה לא ראויה
כתבו תגובה
המשך באמצעות
שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון
יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר

רכב שפוצץ בלוד צילום: תיעוד מבצעי כבאות והצלה

ראש עיריית לוד מאיים: "נחסום את הכניסה לנתב"ג"

קרא עוד