סגור

ברוך מרזל חיבר והפיץ וידוי למצביעי הבית היהודי

פעילי ימין הפיצו במערת המכפלה וידוי "למצביעי הבית היהודי", בו נכתב מדובר בבקשת סליחה על "חורבן עולם התורה, הפקרת אדמות הנגב לבדואים ושחרור רוצחי יהודים"

יונתן אוריך, כיפה
ז בתשרי התשעד
,
11 בספטמבר, 2013 18:45
Emen, ויקפדיה עברית

Emen, ויקפדיה עבריתצילום: Emen, ויקפדיה עברית

אמש במערכת המכפלה כאשר עשרות אלפי מתפללים הגיעו לומר את הסליחות המסורתיות, הפיצו פעילי ימין ובראשם ברוך מרזל נוסח וידוי למצביעי הבית היהודי, ולמנהיגי הציבור שקראו לתמוך במפלגה זו.

בין היתר נכתב בנוסח שחולק כי זהו וידוי על "חורבן עולם התורה, הפקרת אדמות הנגב לבדואים בחסות שר השיכון אורי אריאל, וידוי על שחרור רוצחי יהודים, ועל אחיזת עיניים של בניה בירושלים בזמן שבפועל יש הקפאת הבניה".

כמו כן בוידוי יש התייחסות למצב הכלכלי הקשה ועל כך שאנשי הבית היהודי ”שותפים למעשה לממשלה שמרעיבה רבבות ילדי ישראל עד פת לחם ואחראית לקרע העצום עם הציבור החרדי“.

ברוך מרזל אומר בתגובה כי ”כל מילה הכתובה בוידוי היא אמת. ערב יום הכיפורים, הגיע הזמן לחשבון נפש כללי בציבור הציוני דתי, ואין ספק כי היסטורית מפלגת הבית היהודי תזכר כמי שהצליחה בבחירות וקיבלה 12 מנדטים בהישג ענק לציונות הדתית, אך גרמה בפועל לאסון, לחורבן ולנזק חסר תקדים לציבור הציוני דתי ולעם ישראל כולו“.

עוד אין תגובות, היו הראשונים להגיב!
כתבו תגובה
המשך באמצעות
שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון
יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר

השר יולי אדלשטיין באולפן כיפה צילום: כיפה

אדלשטיין: ליל הסדר עם המשפחה בפסח - בספק

קרא עוד