סגור

בנט: עוצמתה של מדינה נמדדת בערכים הפועמים בלב ילדיה

בטקס החלפת השרים נאם שר החינוך הנכנס נפתלי בנט ואמר, "עוצמתה של מדינה נמדדת לא רק בטווח הטיסה של מטוסיה, אלא בערכים הפועמים בלב ילדיה"

חנן גרינווד, כיפה
א בסיון התשעה
,
19 במאי, 2015 15:56
ששון תירם

ששון תירםצילום: ששון תירם

שר החינוך הנכנס נפתלי בנט נאם היום (ג') בטקס החלפת השרים במשרד החינוך, ואמר כי הוא יהיה שר החינוך של כולם, יהודים, ערבים, חרדים וחילונים.

"עוצמתה של מדינה נמדדת לא רק בטווח הטיסה של מטוסיה, אלא בערכים הפועמים בלב ילדיה", אמר בנט. "אני קם מהיום בכל בוקר כשאני יודע שאני צריך לטפל ב-2.2 מיליון ילדים. והילדים הם ילדים בני דתות שונות, ועדות שונות, וכולם ילדיי. אני שר החינוך של כולם: יהודים, ערבים, דרוזים בדואים, חילונים חרדים וחילונים, מהקהילה או מהפזורה - כולם ילדיי".

את הדברים אמר שר החינוך הנכנס, נפתלי בנט, בנאום שנשא היום (ג') בטקס קבלת הפנים שהתקיים במשרד החינוך. הטקס התקיים במעמד מעמד סגן שר החינוך הנכנס - חה"כ מאיר פרוש, מנכ"לית המשרד הגברת מיכל כהן, הנהלת המשרד ועובדיו.

עוד אמר שר החינוך בנאומו: "אנו נשאף לכך שלכל ילד תהיה נקודת זינוק שווה: בין אם הוא נולד ברעננה, או בקרית שמונה או ברהט. אסור, פשוט אסור שלסיכויי הצלחתו של ילד בישראל יהיה קשר לכמה כסף יש להוריו”.

"העבר שלנו היה ביזמות, והעתיד שלנו הוא ביזמות. הזמנים משתנים, הטכנולוגיה משתנה, היעדים משתנים, היזמות נשארת. אני מקווה שאוכל לתרום מניסיוני בתחום היזמות לילדים שלי, לתלמידי ישראל".

"אני רוצה ללמוד מכל הטוב שעשו קודמי, השרים שי פירון, גדעון סער וקודמיהם, אני מתכוון להמשיך ביד יציבה במגמות הנכונות שהם התחילו, לכבד ולשמור על מערכת שבה אנשים נותנים את נשמתם. לעשות זאת בעדינות, בזהירות, בשיקול דעת ובאחריות".

עוד אין תגובות, היו הראשונים להגיב!
כתבו תגובה
המשך באמצעות
שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון
יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר

השלטים שהוצבו בהר הבית צילום: אליסף מדריך בידינו- הקרן למורשת הר הבית

בעקבות הפרסום בכיפה | המשטרה: השלטים בהר הבית - שלטי הכוונה בלבד

קרא עוד