סגור

בן ארי, מרזל ובן גביר הודיעו: רצים למרות אחוז החסימה הגבוה

חברי מפלגת עוצמה לישראל הודיעו כי הם יתמודדו כרשימה עצמאית או כבלוק טכני. "בימים של אובדן דרך קולנו חייב להישמע בכל מצב ובכל מקרה"

חנן גרינווד, כיפה
כ בכסלו התשעה
,
12 בדצמבר, 2014 12:17
פלאש 90

פלאש 90צילום: פלאש 90

מיכאל בן ארי, איתמר בן גביר וברוך מרזל הודיעו כי הם ירוצו במסגרת מפלגת עוצמה לישראל בבחירות הקרובות. בישיבת מזכירות עוצמה יהודית שהתקיימה הבוקר בירושלים הוחלט כי המפלגה תרוץ לבחירות הקרובות בצורה עצמאית או בלוק טכני : "בימים של אובדן דרך קולנו חייב להישמע בכל מצב ובכל מקרה" , אומרים במפלגה.

"בקדנציה האחרונה הייתה תחושה שאין נציגות אמיתית לימין בכנסת", מוסרים חברי עוצמה לישראל, "פעילי המפלגה טוענים שאמירותיו של בנט כי תשעים ותשעה אחוזים מערביי ישראל הם נאמנים או ישיבה בממשלת ההקפאה של נתניהו גרמו לכך שעשרות אלפי קולות לא יצביעו בבחירות הקרובות ורק ריצה של עוצמה יהודית תגרום לכך שהקולות לא ייזרקו לפח".

"מאידך ולאור החשיבות באחדות, והאתגרים העומדים בפני עם ישראל בשנים הקרובות, אנשי המזכירות הסמיכו את ד"ר מיכאל בן ארי ברוך מרזל ועו"ד איתמר בן גביר, לנהל משא ומתן על כניסת המפלגה כבלוק טכני - מושג עליו עמד הרבי מילובביץ - כקבוצה של מפלגות שרצות יחד לבחירות", נמסר עוד.

בקרוב תתקיים מסיבת עיתונאים, יושק קמפיין של התנועה ותיחשף הסיסמא בבחירות הקרובות לכנסת.

עוד אין תגובות, היו הראשונים להגיב!
כתבו תגובה
המשך באמצעות
שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון
יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר

 צילום: אוליבייה פיטוסי, פלאש 90

מתי הבחירות? לוח הזמנים המלא

קרא עוד