סניף בני עקיבא בארמון הנציב קיבל בית קבוע

כ-120 חניכים בשכונת ארמון הנציב יחזרו לפעילות בביתם החדש ראש העיר ירושלים, משה ליאון, חנך היום את סניף בני עקיבא בשכונת ארמון הנציב. הטקס התקיים הערב (ג') בבית ספר הלל חמד ניסויי

עמיאל ירחי, חדשות כיפה 19/10/21 20:08 יג בחשון התשפב

סניף בני עקיבא בארמון הנציב קיבל בית קבוע
חנוכת הסניף בארמון הנציב, צילום: ארנון בוסאני

עיריית ירושלים, שפועלת להסדיר מבנים לפעילויות  מועדוני נוער וסניפי תנועות נוער  בכל רחבי העיר, סיימה בימים אלה את השיפוצים במבנים ששימשו עד כה מחסנים בחצר בית הספר. בנוסף לחדרי פעילויות לסניף, הוקצה מבנה שישמש כאולם תפילה לחניכים הפוקדים את הסניף. בחצר בית הספר קיימים חמישה מבנים, אולם כנסים מרכזי, שירותים, מטבח ומחסן המשתרעים על כ-250 מ"ר. 

ראש העיר ירושלים, משה ליאון מסר: "בשבוע שעבר חנכנו סניף חדש לתנועת בני עקיבא בשכונת הר חומה, והיום אני גאה לעמוד שוב ולחנוך לבני תנועת הנוער בני עקיבא סניף חדש פה, בשכונת ארמון הנציב. סניף זה ישמש לכ-120 בני הנוער בית ומקום לפעילויות רבות ומגוונות, בהן גם סיוע לתושבי השכונה ולתושבי העיר כולה".

סגנית ראש עיריית ירושלים ויו"ר הבית היהודי, חגית משה אמרה על חנוכת הסניף: "הקהילה הדתית בארמון הנציב היא מהקהילות הוותיקות ביותר בעיר, סניף בני עקיבא בשכונה הוא בסיס חברתי משמעותי לתושבי השכונה, אני אני מודה לחברי לסיעת הבית היהודי גורי פויידיגר ולראש העיר על המאמץ שלהם לחדש את מבנה הסניף ולאפשר לצעירי השכונה את המעטפת הטובה ביותר".

מזכ"ל בני עקיבא, יאיר שחל: "אחרי שבשבוע שעבר חנכנו סניף חדש בחומת שמואל- אנחנו חונכים הערב סניף חדש נוסף בארמון הנציב. התנועה גדלה משנה לשנה ומחוז ירושלים צומח ומתרחב. כעת, עם פתיחת חודש ארגון ואירועי השיא התנועתיים זוכים החניכים לסניף משלהם ויוכלו לקיים את הפעילות באופן מלא וראוי. אנו מודים לעיריית ירושלים, לראש העיריה משה ליאון וליהודה פויידיגר, מחזיק תיק תנועות הנוער, על ההירתמות והסיוע לאורך כל הדרך ונערכים כבר להקמת סניפים חדשים ככל שיידרש". 

כתבות נוספות

המשך באמצעות
שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון
יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר