סגור

יוגב: יש לדאוג שהחיילים ובנות השירות יוכלו להצביע בפריימריז

ח"כ מוטי יוגב פנה לועדת הבחירות של הבית היהודי בדרישה לתת לחיילים ולבנות השירות שהתפקדו לבית היהודי להצביע בבחירות הפנימיות על ידי הצבת קלפיות בתחנות המרכזיות

נתנאל לייפר, כיפה
ו בטבת התשעה
,
28 בדצמבר, 2014 14:49
אילוסטרציה- פלאש 90

אילוסטרציה- פלאש 90צילום: אילוסטרציה- פלאש 90

ח"כ מוטי יוגב, טען שקיבל בשבועות האחרונים פניות רבות מחיילים ובנות שרות שטוענים כי על אף שהתפקדו לבית היהודי לא יוכלו לקחת חלק בבחירת הרשימה לכניסת. יוגב מציע פתרון יצרתי :"לאור פניות חיילים ובנות שירות, מבקש למצוא דרך חוקית שתאפשר לרבים מהחיילים ובנות השירות להצביע בהצבעה מקדימה בקלפיות שיוצבו בתחנות המרכזיות של באר שבע, תל אביב, ירושלים, חיפה, עפולה וטבריה ביום ראשון שקודם לבחירות וכך יוכלו להצביע בבחירות מוקדמות לפריימריז.

"לבית היהודי תומכים רבים בקרב חיילי צה"ל ובנות השירות הלאומי שבוודאי ירצו להצביע בבחירות הפנימיות", כתב יוגב במכתבו "סביר להניח שלחלק ניכר מהם לא יתאפשר ביום הבחירות הפנימיות, לצאת ולהצביע". זאת כמובן מבלי למנוע מהם להצביע ביום הבחירות באזור מגוריהם במידה וירצו. "חשיבותם של החיילים ובנות השירות הלאומי בבית היהודי היא ברורה והאפשרות לתת להם להיות שותפים גם היא חשובה וחיונית. אשמח להיות שותף במשימה ולסייע בקידומה", סיכם.

כזכור, בבחירות המקדימות בשנת 2012, קלפיות הוצבו בתוך ישיבות ההסדר באשדוד, אשקלון, ירוחם, קריית גת, עכו, חיספין, כרמיאל, מעלות וצפת. אז פעל למען הנושא יו"ר הבית היהודי, נפתלי בנט, שפקד רבים מתלמידי הישיבות והזדקק להם במאבקו כנגד אורלב.

מהבית היהודי נמסר כי הם קיבלו את פניתו של ח"כ יוגב, וכי היא תידון יחד עם בקשות נוספות שהתקבלו. ובסופו של דבר הקלפיות יפוזרו ברחבי הארץ לבסוף בהתאם להחלטות שיתקבלו בוועדת הבחירות

עוד אין תגובות, היו הראשונים להגיב!
כתבו תגובה
המשך באמצעות
שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון
יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר

חוף אמנון בכנרת צילום: טלי בר, איגוד ערים כנרת

שיא בכנרת: מעל שני מיליון נופשים בעונת הרחצה המקוצרת

קרא עוד