סגור

ביו"ש חוששים: ירידת כוחה של הליכוד-ביתנו - תפגע בהתיישבות

לאחר שדחתה מספר הצעות לסיור פוליטי ביהודה ושומרון, החליטה לשכת נתניהו, בישורת האחרונה של מערכת הבחירות, לקיים סיור על מנת לנסות ולבלום את זליגת המצביעים למפלגת "הבית היהודי"

אורי פולק, כיפה
כו בטבת התשעג
,
08 בינואר, 2013 11:31
- The Official White House

- The Official White Houseצילום: - The Official White House

הירידה בסקרים אילצה את ראש הממשלה בנימין נתניהו לתכנן סיור ביהודה ושומרון, בישורת האחרונה של מערכת הבחירות, לאחר שבמשך שבועות בחרה לשכתו לסרב למספר הצעות לסיור שכזה.

על פי הדיווח היום (ג‘) בעיתון ”מעריב“, נתניהו יקיים סיור פוליטי בכמה יישובים ביהודה ושומרון, בעקבות יוזמה של שבח שטרן, מפעילי הליכוד הבולטים בהתיישבות. שטרן סיפר כי "ביקשתי שיגיע לביקור בעופרה וקיבלתי תשובה שלילית. אמרו לי שזה בגלל אילוצי לו“ז, מאוד התאכזבתי". רק אמש, הבין שטרן כי לשכת נתניהו החליטה ליזום סיור עצמאי ביהודה ושומרון, שנועד, על פי גורמים בליכוד-ביתנו, לחזק את התמיכה במפלגה בקרב המתיישבים, נוכח התחזקות ”הבית היהודי“.

רכזי המטה הדתי-לאומי בליכוד עדיין מעריכים, בפגישה שהתקיימה באחרונה, כי פגיעה בכוחה של מפלגת הליכוד-ביתנו תוביל לנזק להתיישבות. "ברור לנו שתהיה לירידה כזו גם השפעה בשטח, כפועל יוצא מזה. אנחנו מבינים את זה היטב. גם ציטטו לנו ח"כים שאמרו את זה", טען גורם במטה, "המתיישבים יאבדו את עוגני התמיכה שלהם בליכוד. נעשה את כל המאמצים שזה יקרה כדי למנוע פגיעה בהתיישבות".

עוד אין תגובות, היו הראשונים להגיב!
כתבו תגובה

המשך באמצעות

שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון

יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר

השר יואב גלנט צילום: פלאש 90

מנכ"ל משרד החינוך מבהיר: גם תלמידי כיתות ז' עד י' ילמדו תשעה ימים בחופש הגדול

קרא עוד