אריה קינג: מחבלים שולטים בחלקים נרחבים מהר הזיתים

חבר מועצת העיר ירושלים זועם על המצב בהר הזיתים, שם בשבועות האחרונים הורסים מצבות ומשליטים טרור על המתחם. "הכבישים המובילים לחלקות הקבורה נראים כמו כניסה למחנה פליטים"

חנן גרינווד, כיפה
ב בחשון התשעה
,
26 באוקטובר, 2014 9:56
אריה קינג

אריה קינגצילום: אריה קינג

"פוגרום חסר תקדים בבית הקברות היהודי בהר הזיתים. ממשלת ישראל החליטה לנטוש את בית הקברות היהודי בהר הזיתים ובשבועות האחרונים, מחבלים שולטים מעשית בחלקים נרחבים מההר", כך כתב חבר מועצת העיר ירושלים אריה קינג בתגובה להרס המתמשך בהר הזיתים.

בשבועות האחרונים מבצעים פעם אחר פעם פורעים ערבים ונדליזם במצבות בחלקת חסידות גור בהר הזיתים, ובנוסף מיידים אבנים ובקבוקי תבעה לעבר המבקרים במקום באין מפריע. לדברי קינג "המשטרה ומאבטחי בית הקברות מטעם הממשלה כלל לא מנסים להתמודד עם המחבלים. בלילה האחרון, מוצאי שבת קודש פרשת נח, הכבישים המובילים לחלקות הקבורה נראים כמו כניסה למחנה פליטים".

"מחבלים הציתו צמיגים והשליכו בקבוקי תבערה על מערת הקבורה של האדמו"ר מגור. עמודים גבוהים של מצלמות אבטחה הוצתו ונעקרו, גדרות נותצו ונעקרו ממקומן. מצבות נותצו", מוסיף חבר מועצת העיר ומודיע כי ביום שלישי הקרוב הוא יקיים עצרת תפילה בחלקת גור בהר הזיתים במחאה על המצב.

(צילום: אריה קינג)

עוד אין תגובות, היו הראשונים להגיב!
כתבו תגובה

המשך באמצעות

שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון

יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר

מחסום קלנדיה. ארכיון צילום: פלאש 90

כת המזוהה עם התנזים חסמה את הכביש לקלנדיה והפרה את ריבונות ישראל

קרא עוד