אפקט כדור השלג: יגאל דילמוני נתקע בדרך להגשת טפסי ההתמודדות

היום (ד'), הוא יום הגשת המועמדות להתמודדות בפריימריז הבית היהודי. את המועמד יגאל דילמוני אשר מגיע מהשומרון השלג תפס לא מוכן והוא נתקע בדרכו להגיש את הטפסים. ומה קרה בסוף?

חנן גרינווד, כיפה 07/01/15 18:19 טז בטבת התשעה

מואז שומרון, צילום: מואז שומרון
מואז שומרון, צילום: מואז שומרון

יגאל דילמוני, סמנכ"ל מועצת יש"ע אשר מתמודד בפריימריז בבית היהודי יצא הבוקר מביתו שבישוב אבני חפץ בדרך להגשת מועמדותו לרשימה הארצית לכנסת. מזג האוויר החורפי תפס אותו לא מוכן ולאט לאט הוא הבין שלא רק המתמודדים עלולים להפריד בינו לבין המטרה, אלא השלג שגרם לו ולצוותו להיתקע בכבישי יהודה ושומרון הלבנים.

(צילום: דוברות)

דילמוני, אשר תכנן בקפידה את הלו"ז הצפוף בין ראיון אחד למשנהו וחוגי בית בכל רחבי ישראל, לא לקח בחשבון את השלג ומזג האוויר הקיצוני שהחל לרדת מוקדם מהצפוי בהרי השומרון.

דילמוני וצוותו הגיעו לצומת תפוח ושם גילו כי לא יוכלו להמשיך במסלולם אך לא ויתרו בקלות והחלו לחשוב על דרך יצירתית לפתור את הבעיה. הם נסעו בזהירות אחרי עקבות גלגלי הרכבים שחלפו לפניהם וחישבו מסלול מחדש. לאור כך, הם נאלצו להמתין להפוגה קלה, להמשיך בנסיעה זהירה ולשנות את מסלולם כך שהוא יעבור דרך בקעת הירדן ועפולה כדי להגיע ליעדם הסופי בראש העין. כאשר הם הגיעו לבקעה, הם שמעו כי הציר נפתח והחליטו לחזור ולנסוע דרך השומרון. כאשר חזרו הם נתקעו שוב, הפעם בקטע הציר שבין מגדלים וצומת תפוח ורק לפני דקות אחדות הם חולצו על ידי טרקטור שפילס להם את הדרך.

בסך הכל הם כבר מאחת עשרה בבוקר בדרכים. ללא ספק סיבוב רציני שמאריך את הדרך ומעלה את סף הלחץ בעקבות המשמעות של הגשת הטפסים בזמן, אך לדבריו זה שווה את זה כל עוד יגיע למקום והטפסים יוגשו בהצלחה.

כתבות נוספות

המשך באמצעות
שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון
יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר