סגור

איי-אריאל

ח"כ אורי אריאל משיק אפליקציה המאפשרת לציבור ליצור איתו קשר אישי. תג המחיר לציבור: 10,000 שקלים. "מקווה שהאפלקיציה תסייע ותחזק את הקשר שלי עם הבוחרים", הוא מסביר

אורי פולק, כיפה
יא באב התשעב
,
30 ביולי, 2012 9:19
יחצ

יחצצילום: יחצ

יו"ר הוועדה לביקורת המדינה, ח"כ אורי אריאל, משיק היום (ב') אפליקציה סלולרית חדשה למכשירי אייפון ואנדרואיד, במטרה לשפר את הקשר עם הציבור. האפליקציה נוסתה בחודשיים האחרונים כפיילוט - והיום היא הושקה במסיבת עיתונאים שקיים אריאל בכנסת.

מבדיקת כיפה התגלתה האפליקציה כמעט מאכזבת: על אף החדשנות המסוימת שברעיון כי ניתן ליצור קשר ישיר מהסלולרי אל הח"כ, הרי שעיצוב האפליקציה ופיתוחה, הנאמד בכ-10,000 שקלים, לוקה בחוסר יצירתיות: את כל מה שהיא מציעה, ניתן לבצע כבר היום באמצעות אתר האינטרנט האישי של ח"כ אריאל, או באמצעות הדואר האלקטרוני. מעבר לכך אי אפשר שלא לתהות: האם אפליקציה שכזו, במחיר אותו משלם הציבור, בכלל כדאית? עד כה הורידו אותה עשרות בודדות של משתמשים בלבד.

אריאל אינו חבר הכנסת הראשון המשיק אפליקציה אישית, הקדים אותו ח"כ יואל חסון מ"קדימה", אולם ניכר כי מדובר בכלי אותו מבקש אריאל לנצל לטובת ייעול ושיפור הקשר עם הציבור הרחב. מעבר למעקב אחר הפרופיל האישי של ח"כ אריאל, לרבות צפייה בסרטונים אודותיו מ-Youtube, מאפשרת האפליקציה לשלוח לאריאל הודעות אישיות, להציע שופטים למערכת המשפט, ליצור קשר עם לשכתו, להשיב לסקרים תקופתיים בנושאים העומדים על סדר היום ולעיין בקורות חייו של אריאל.

ח"כ אריאל מסר לכיפה כי "אחד עמודי התווך בעבודה הפרלמנטרית הוא הקשר לבוחר והאפשרות לקיים שיח ודיאלוג שוטפים עימו. הקשר הזה מסייע לחבר הכנסת בעבודתו, בין אם זה בקידום חוקים ובין אם זה תיקוןם עוולות ציבוריות ופרטיות. אני בטוח שהאפלקיציה הנוכחית תסייע ותחזק את הקשר עם שלי ושל סיעת האיחוד הלאומי עם קהל הבוחרים ותסייע לחשוף מהפעילות שלנו לציבורים רחבים נוספים".

עוד אין תגובות, היו הראשונים להגיב!
כתבו תגובה

המשך באמצעות

שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון

יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר

חופים ביוון צילום: חן לאופולד, פלאש 90

ישראלים יוכלו לטוס ליוון - בלי צורך בבידוד

קרא עוד