סגור

מצטרף נוסף לימין החדש: אורי שכטר

לאחר הצטרפותו של אלישיב רייכנר, אורי שכטר, מראשי ארגון צהר, מצטרף גם הוא למפלגת הימין החדש: "אני מרגיש שהגיע הזמן שאעבור למקום שבו אוכל לקחת את הכוחות שניתנו לי ולמנף אותם במרחב הציבורי"

מערכת כיפה
יג באדר א'
,
18 בפברואר, 2019 15:38
אורי שכטר

אורי שכטרצילום: אתר ארגון רבני צהר

מפלגת הימין החדש אוספת כוכבים לרשימתה. המצטרף החדש הוא אורי שכטר, מנהל אגף שורשים בארגון צהר.  

שכטר, נשוי לכנה ואב ל -7 ילדים, בן 48, מנהל אגף שורשים בארגון רבני צהר, מתגורר בראש צורים מזה כ-25 שנה. גדל בקרית שמואל בחיפה. מגיע מהעולם העסקי וניהל במשך 5 שנים את התחנה המרכזית בירושלים ועוד כארבע שנים את חברת "גרופ". בין לבין הספיק לשלב עוד עשייה רבה במגוון תחומים והיום הוא משמש כחבר הנהלה בהתנדבות בכ-13 ארגונים, ביניהם: האגודה להתנדבות, מכינות ומדרשות בית גוברין, אליהב, נחל עוז ונוב שברמת הגולן. 

"במהלך חיי תמיד הרגשתי שקיבלתי מבורא עולם - כוחות גדולים של נתינה שאותם אני מנסה להפנות אל העם הנפלא שלנו ואל המדינה", כתב שכטר. "לאחר התלבטויות רבות החלטתי לעשות משהו שעד כה נמנעתי ממנו. אני מרגיש שהגיע הזמן שאעבור למקום שבו אוכל לקחת את הכוחות שניתנו לי ולמנף אותם במרחב הציבורי/הפוליטי".

שכטר הוסיף: "למרות שרבים מזהירים אותי מדברים רבים אשר עלולים לפגוע בי בכניסתי למרחב זה, אני מגיע אמנם עם חשש אך עם אמונה עמוקה שאשתדל להיות שליח נאמן ומסור לעמי ולמולדתי. 
אני מבין שלעיתים על מנת להשיג דברים גדולים אצטרך להתפשר על דברים מסוימים.
אבל הכי חשוב הוא שאני מגיע עם הלב שלי, הלב הפשוט, שרוצה לעשות טוב כמו שפעלתי במקרים רבים ומגוונים. אני מאמין שלא אשתנה אלא אשתדל בכל מאודי להביא את האור האישי שלי לבית המחוקקים".

המהלך צפוי לסייע למפלגם של שקד ובנט למשוך בוחרים מהזרם המרכזי של הציונות הדתית, על חשבון מפלגת "הבית היהודי" שנעשית מזוהה יותר עם הזרם החרד"לי.  

שכטר לא לבד. הבוקר הודיעו בימין החדש על מצטרף נוסף למפלגה והוא אלישיב רייכנר, תושב ירוחם, עיתונאי, סופר ופעיל חברתי מצטרף למפלגת הימין החדש. רייכנר (43) בעל טור קבוע בעיתון "מקור ראשון", אשר בכתיבתו מתמקד בנושאים חברתיים ובסיקור הפריפריה הדרומית. 

 

18.02.2019

1. משיכת קולות (דוד)

המטרה של בנט למשוך קולות מהציבור הדתי לאומי למרות שהתחייב לא לעשות כך אבל פוליטיקאים אינם דוברי אמת הוא יודע מסה של קולות לא יגע אליו הציבור חילוני

דווח על תגובה לא ראויה
18.02.2019

2. העיקר שהטמבלים במפז"ל הלאומי (אחד שמבין)

ימשיכו להתנשא כאילו כל המגזר בכיס שלהם. כולם ברחו מזמן לבנט ולכן הם חייבים לרוץ יחד עם כל מה שמימין להם כדי שבכלל ייכנסו לכנסת. עוצמה לבד שווה אלקטורלית יותר מתקומה או מהבית היהודי אז שהיהירים האלה לא יתנשאו.

דווח על תגובה לא ראויה
18.02.2019

3. הבית היהודי כבר יכול להתאחד עם עוצמה יהודית (אריאל)

בנט מגייס את כל הקולות החסרים ברשימה ההומוגנית של הבית היהודי

דווח על תגובה לא ראויה
18.02.2019

4. עצמאות פוליטית (יעקב)

אחרי שבנט פרש מהבית הסמרטוטי, יש לו עצמאות להחליט החלטות ולדרוש דרישות, בלי שהרבנים ישנפו בעורפו על אחריות לאומית ועוד כל מיני קישקושים..
הבית הסמרטוטי יקבל 4 מנדטים ביום טוב. מה שיוצע להם זה מקסימום שר התיירות או השר לפיתוח איזורי.
במצב הנתון, מיותר להצביע למפלגת השחצנים האפסים.

דווח על תגובה לא ראויה
כתבו תגובה
המשך באמצעות
שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון
יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר

מפגינים נואשים בלוד צילום: Avshalom Sassoni/Flash90

המשנה לראש עיריית לוד: "מעדיפים אותנו מתים בתוך שקית ניילון"

קרא עוד