אורי אריאל נפגש עם פעילים המתנגדים לבנט

על רקע פגישתם של ראשי הסניפים והביקורת נגד הבית היהודי, ל"כיפה" נודע כי לאחרונה נפגש אורי אריאל עם פעילים ירושלמים המזוהים עם המחנה המתנגד לבנט. לשכת אריאל: הפגישה עסקה בעניינים הקשורים לירושלים

חנן גרינווד, כיפה
ל בניסן התשעה
,
19 באפריל, 2015 11:05
דוברות קרית ארבע חברון

דוברות קרית ארבע חברוןצילום: דוברות קרית ארבע חברון

פגישה פוליטית או ניסיון כנה לחדש את הקשרים עם הפעילים בירושלים? בשבוע שעבר נפגש יו"ר האיחוד הלאומי השר אורי אריאל עם פעילים המתנגדים לבנט ועם יו"ר הבית היהודי דב קלמנוביץ, בפגישה שהוגדרה בידי המשתתפים כפגישה פוליטית.

לדברי גורמים בירושלים נפגש אריאל עם קלמנוביץ, עם איציק משה המזוהה כאחד הפעילים הבולטים באופוזיציה נגד בנט בתוך הבית היהודי, ועם פעילים ירושלמים נוספים המובילים אף הם קו אופוזיציוני לבנט.

לא ברור האם אכן מדובר בפגישה פוליטית שעניינה הבית היהודי ברמה הארצית או בניסיון כנה של אריאל לחדש את הקשרים עם הפעילים של המפלגה בירושלים, אך העיתוי של הפגישה על רקע המתח בתוך הבית היהודי מרמז כי זו לא בהכרח הייתה פגישה הקשורה רק לנושאים ירושלמים.

בתגובה לידיעה זו הבהיר איציק משה וכן אנשי לשכתו של אורי אריאל כי מדובר בפגישה שוטפת ולא בנושאים הקשורים לפוליטיקה הארצית, אך מנגד אומרים הגורמים כי לא כך הדבר. "מה קרה עכשיו? אורי אריאל נמצא בממשלת מעבר והוא כנראה לא יהיה במשרד השיכון בממשלה הבאה. פתאום הוא נזכר בירושלים?".

מלשכתו של השר אורי אריאל נמסר כי: "השר אריאל פוגש באופן שותף את דב קלמנוביץ בענייני ירושלים. אין שום דבר חריג בפגישות הללו".

איציק משה מסר בתגובה: "ביקשנו התערבות מהפוליטיקה הארצית בענייני ירושלים כי הדברים תקועים. כל אחד מתעסק עם אינטרסים אישיים ואורי אריאל החליט לקחת את המושכות. לא מדובר בפגישה הקשורה לפוליטיקה בבית היהודי".

דב קלמנוביץ: מדובר בעניינים פנימיים של ירושלים. בעיקר פוליטיקה קטנה. באתי לעשות ואני לא רואה שזה המקום שבו אפשר לעשות. מעדיף שלא להתעסק בפוליטיקה קטנה.

עוד אין תגובות, היו הראשונים להגיב!
כתבו תגובה
המשך באמצעות
שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון
יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר

 צילום: צילום מסך

נשים למטבח? צה"ל גנז קליפ של הלהקה הצבאית בשל החשש מפגיעה בנשים

קרא עוד