3 דרכים להתקרר בקיץ החם

במקום להוציא מהמקרר את ארוחת הצהריים, למה שלא תכנסו אליו לנשנש משהו? וגם: ביקור קצר בקניון הקרוב למקום מגוריכם, ישכנע אתכם שאנחנו בכלל באוקטובר

אלעד רותם, כיפה 03/07/13 15:57 כה בתמוז התשעג

3 דרכים להתקרר בקיץ החם
rockriver-cc-by, צילום: rockriver-cc-by

הקיץ כבר כאן ואיתו הלחות האיומה והחום הכבד. חמסין ושרב על בסיס יומי הם מנת חלקו של עם ישראל שאמנם ויתר על אוגנדה אבל מהפרספקטיבה הזאת, מה היה רע לו בשוויץ?!

לאחר שהתמכרנו למזגנים הגיע הזמן להציב אלטרנטיבה חברתית ויעילה למונופול המזגנים של טייקוני מזג האוויר, חזירי הקור שמנצלים את מצוקתנו לטובת חשבון הבנק שלהם. אז עד שבנט יוציא לפועל את תכניתו המהפכנית לקירוי המדינה ומיזוגה, הנה מספר הצעות צנועות יותר וישימות יותר.

(צילום: pmarkham-cc-by-sa)

אחד ממקורות הקור שנמצאים בכל הבית הוא איך לא המקרר. מה אם במקום להוציא את האוכל מהמקרר ולאוכל, נכנס אנחנו לתוך המקרר פנימה ונאכל שם, בפנים. גם חסכנו חימום לאוכל וגם קיררנו עצמנו לדעת. הערה חשובה - יש לוודא שיהיה מי שידאג לפתוח לכם את דלת המקרר מבחוץ. שורות אלה נכתבות מקומה ב' של אמקור 2011.

אם אקסטרים במקרר רחוק מכם, תמיד אפשר גם להתקרר וגם להרוויח כסף. הכיצד? מי שעיין ברשימת התעסוקה שפרסם בנט, יכול היה לראות שרק בנס ציונה חסרים 3,560 מתפעלי חדרי אכסון גופות. מצד שני, בנט גם פרסם שחסרים 5,473 מסרקי דשא בטירת הכרמל, ככה שלא בטוח עד כמה הנתונים לגמרי מדויקים. בכל אופן, מדובר על חדר סגור ואטום והכי חשוב - מקורר היטב - שלא יתן לטיפת זיעה לצאת מגופכם. נכון, החבר'ה שם לא ממש קומינקטיבים, אך תמיד תוכלו לשכנע את עצמכם שהם לא מתים, הם בסך הכל התעייפו מהמרוץ לרבנות.

(צילום: Charlie Brewer -cc-by-sa)

אחד הטיפים הכי חשובים בקיץ זה לשתות כל הזמן (צפייה בלאטמה, למשל רק תייבש אתכם - מומלץ להימנע). על כל פנים, שיטה ידועה לקירור במרכזי הערים היא ביקור בקניוני ישראל. אנחנו לא מתכוונים לסתם שהות בקניון, שתגרום לכם לבזבז כסף מיותר, אלא לבילוי קצר בכניסה. כן, ממש בכניסה, ליד השומר. מי יודע, אולי תרקמו ביניכם קשרי ידידות.

טוב, האמת שאין באמת פתרונות לסבל המתמשך של החום. הוא יכה בנו, ישרוף אותנו ולא יותיר בנו חלק אחד יבש בגוף. מצד שני תמיד אפשר לנסוע למאה שערים בירושלים: מובטח לכם שכמה מבטים על הציבור החרדי, שלא מוותר לעצמו בביגוד המאסיבי גם בקיץ, ירגיש לכם פתאום נעים.

כתבות נוספות

המשך באמצעות
שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון
יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר